kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Inta Haferberga

inta_haferberga.jpgBiedrības “Kandavas Partnerība” valdes priekšsēdētāja Inta Haferberga savas darbības laikā sekmīgi uzlabojusi dzīves kvalitāti cilvēkiem pilsētā un laukos, domājot par ekonomiskajiem, sociālajiem uzlabojumiem un vides saglabāšanas iespējām. Inta nesavtīgi ar padomiem palīdzējusi dažādu Eiropas Savienības projektu izstrādē un realizēšanā. Pateicoties realizētajiem projektiem Kandavas Partnerības teritorijai piesaistīti lieli finansiālie, materiālie, intelektuālie un cita veida resursi, veicinot infrastruktūras, tūrisma un uzņēmējdarbības attīstību. Inta katru gadu rīko izzinošus un rūpīgi izplānotus braucienus pa Latviju un ārzemēm Kandavas Partnerības biedriem un citiem interesentiem. Viņas harizma iedvesmo un palīdz noticēt, ka kopā mēs varam paveikt daudz labu lietu.

2018. gadā Inta Haferberga apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par ilgstošu un panākumiem bagātu darbību novada labā, veicinot infrastruktūras, tūrisma un vietējās uzņēmējdarbības attīstību.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top