rudens-foto12.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Intars Graudēvics

dsc_0280.jpgIntars Graudēvics ir Matkules pagasta zemnieku saimniecības “Dzērves” īpašnieks. Jau no bērnības darba tikumu ieguvis, strādājot savā tēva saimniecība “Sniķeri”, kas ir lielākā Matkules pagastā.  Savu saimniecību izveidojis 2015.gadā, apstrādājot 230 ha zemes, audzējot graudaugus- kviešus, miežus un rapsi. Intara lauki ar sakopti, sekojot jaunākajām tehnoloģijām. Viņš ir ne tikai paraugs saimniekošanā, bet arī labs ģimenes tēvs un Matkules pagasta patriots. Vienmēr izpalīdz ar savu tehniku pagasta vajadzībām, šogad veica lielu darbu projekta “Dari pats” ietvaros ar savu tehniku nomainot veco ceriņu žogu pret gludu zālāju.

2020. gadā Intars Graudēvics apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par savas zemnieku saimniecības attīstību, dodot darbu novada iedzīvotājiem, par iesaistīšanos un atbalstu Matkules pagasta labiekārtošanā.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top