kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgOtrdiena 26.05.2020
Varis, Eduards, Edvards

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ivars Jirgensons

Ivars Jirgensons ir Matkules pagasta zemnieks no saimniecības “Bērzlejas”. Savā saimniecībā apstrādā un kopj 250 ha zemes, rūpējoties par lauku sakoptību un kārtību. Kopā ar ģimeni vienmēr piedalās pavasara talkās, ir pretimnākošs, ja pagastā kāda darba veikšanai nepieciešama tehnika, par tradīciju kļuvusi pagasta Ziemassvētku  egles atvešana no meža. Ivars darbojas pagasta iedzīvotāju konsultatīvajā padomē, kopš tās dibināšanas, jo viņam ir svarīga sava pagasta attīstība un iedzīvotāju labklājība. Viņam rūp pagasta ceļi, tādēļ vienmēr aktivizē planēšanas un grāvju attīrīšanas darbus. Ivars ir viens no tiem zemniekiem, kas regulāri sniedz materiālu atbalstu Matkules pagasta svētku organizēšanā, ir atsaucīgs un iesaistās pagasta sakopšanas un vides uzlabošanas darbos.

2018. gadā Ivars Jirgensons apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada Labdaris” par materiālu un morālu atbalstu un iesaistīšanos Matkules pagasta sakopšanā un vides uzlabošanā. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top