vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ivo Immermanis

2017. gada augustā Rīgā norisinājās Baltijas kauss- pirmais starptautiskais vīnogu, augļu un ogu vīna konkurss, kurā veiksmīgi piedalījās mūsu novada uzņēmējs Ivo Immermanis no Zemītes pagasta. Tika izcīnītas divas trešās vietas, bet izlolotais “Aveņu dzirkstošais vīns” savā grupā tika atzīts par vislabāko. Ivo regulāri atbalsta pašvaldības rīkotās tūrisma izstādes, piedaloties ar savu produkciju un daloties pieredzē. Viņa ražotos vīnus jau pazīst klienti visā Latvijā, jo tie pieejami vairākos veikalos Rīgā, Saldū un Liepājā. Ar savu produkciju Ivo veido novada atpazīstamību mūsu valstī un ārpus tās robežām. Ir aktīvs sabiedriskajā dzīvē, dejo Zemītes deju kolektīvā.  

2017. gadā Ivo Immermanis apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada uzņēmējs” par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbībā, veicinot novada atpazīstamību Latvijā un ārpus tās robežām.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top