kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jānis Jakobovics 25.02.1946 - 05.04.2016

janis-jakobovics.jpgKandavas novada Goda pilsonis, bijušās Kandavas radio rūpnīcas direktors.

Jānis Jakobovics dzimis 1946.gada 25.februārī Kandavā Alfrēda un Virmas Jakobovicu ģimenē kā vienīgais bērns. Tēvs agri devās aizsaules ceļos, Jāni uzaudzināja vecāmāte Lavīze.

Jānis Jakobovics mācījās Kandavas vidusskolā, vēlāk Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, iegūstot elektriķa specialitāti. Pēc dienesta Padomju armijā, atgriezās dzimtajā Kandavā, strādāja Kandavas tūristu bāzē par instruktoru.

1970.gadu sākumā sāka strādāt  Kandavas radio rūpnīcā par tehnisko kontrolieri, vēlāk tehniskās kontroles meistaru. No 1975.gada līdz 1992.gadam bija Kandavas radio rūpnīcas direktors. Viņa vadībā tika uzbūvēts dzīvojamais masīvs Ozolu un Zīļu ielas rajonā un kapitāli atrestaurēts un paplašināts Kandavas kultūras nams.

Vēlākajos gados līdz aiziešanai pelnītā atpūtā nodarbojās ar privāto biznesu.

2008. gadā Jānis Jakobovics apbalvots nominācijā “Goda pilsonis” ar sudraba nozīmīti par ieguldīto darbu Kandavas radio rūpnīcas vadīšanā no 1975. gada, par veiktajiem labiekārtošanas darbiem Kandavas pilsētā un kultūras dzīves popularizēšanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top