ziemas-foto-majaslapai2.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Svētdiena 29.05.2022
Raivis, Raivo, Maksis

Kandavas novada vēstnesis

Jānis Kamerāds

jaanis_kameraads.jpgJānis Kamerāds ir darbīgs, radošs fotogrāfs, kurš apkārtējo pasauli redz mākslinieka acīm. Viņa radītās fotogrāfijas izmantotas Kandavas novada mājaslapā, novada tūrisma bukletos, grāmatā “Kandavas novads” un gadskārtējos kalendāros, kā arī starptautiskajās tūrisma izstādēs “Balttour” kā novada stenda banera bildes. Jāņa fotogrāfijas izceļas ar lielisku kvalitāti un māksliniecisko redzējumu. Par bilžu izmantošanu Jānis neprasa atlīdzību, vien lūdz norādīt fotogrāfiju autoru.         

Ievietojot Kandavas novada bildes sociālajos tīklos, viņš veicina tūristu interesi par mūsu novadu, pilsētu un tās atpazīstamību valstī un aiz tās robežām.         

2019. gadā Jānis Kamerāds apbalvots ar Kandavas novada Pateicību par novada atpazīstamības veicināšanu Latvijā un aiz tās robežām.

 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top