faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Komiteju sēdes notiks 19.jūlijā

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 19.jūlijā domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde  

Sēžu darba kārtība šeit

printēt

Kandavas novadā notikusi konkursa “Sējējs 2018” nominantu vērtēšana

17.07.2018
Z/s
Z/s "Dziras" matkules pagastā

17.jūlijā Kandavas novadā ieradās konkursa “SĒJĒJS 2018” vērtēšanas komisija, lai klātienē apskatītu nominācijā “Ģimene lauku sēta” pieteiktos pretendentus no Kandavas novada- z/s “Krikši” Kandavas pagastā un z/s “Dziras” Matkules pagastā. 

Kā pirmos komisija apmeklēja z/s “Krikši”, kuri saimnieko savās ģimenes majās “Uidas”. Viesus sagaidīja saimnieki Santra un Andris Celmiņi, kuri laipni izrādīja savu māju, pagalmu un īpašumus, kā arī izstāstīja seno dzimtas vēsturi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Grenču ciema svētki un sporta svētki aizvadīti

14.07.2018 13:00 - 15.07.2018 - 03:00 kur : Grenči, ciems

14.jūlijā Grenču ciematiņā norisinājās svētki, kas rīta pusē pulcēja vietējos netradicionālo sporta spēļu cienītājus, bet pievakarē- kultūras programmas baudītājus.

Kā, ierasts, grenčiniekus svētkos sveikt bija ieradusies Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha, kuras svētku laikā godināja vietējo ģimeni- Mariju un Andri Akermaņus- pasniedzot domes priekšsēdētājas pateicību par labajiem darbiem ikdienā apkārtnes sakopšanā un aktīvu līdzdalību Grenču ciema sabiedriskajās aktivitātēs.

Savējos sveica arī ciemata vecākais Guntis Gulbis, kurš lielu pateicību izteica vietējiem zemniekiem, uzņēmējiem un citiem palīgiem, ar kuru atbalstu svētki padarīti krāšņāki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Aicinām Lauku dienā paviesoties zemnieku saimniecībā "Vīksnas-1"

27.08.2018

27. augustā  plkst. 10:00 z/s "Vīksnas-1" saimnieki interesentus iepazīstinās ar plūmju audzēšanas pamatprincipiem un Dārzkopības Institūta zinātnieki pastāstīs par plūmju šķirņu izvēli un audzēšanu Kurzemes reģionā. 

Norises vieta un laiks: "Vīksnas-1", Zantes pagasts, Kandavas novads, plkst. 10:00  
Rīko: Dārzkopības institūts (DI) sadarbībā ar ZS "Vīksnas-1" un Latvijas Augļkopju asociāciju.
Demonstrējums: “Latvijas apstākļiem piemērotu bumbieru, plūmju un/vai ķiršu šķirņu izdalīšana” (LAD līguma nr.: LAD 240118/P7).
Tēma: plūmju šķirnes Kurzemes reģionā un to audzēšana. 

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas plenēra atklāšana 2018

16.07.2018 13:00 kur : Kandavas novada muzejs

16.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts ikgadējais Kandavas Mākslas plenērs ”Radošais Mākslas mirklis”.

Šogad dalību plenēram pieteikuši turpat sešdesmit dalībnieku. Darbosies trīs radošās darbnīcas- keramika, gleznošana un mozaīka.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Elektrum Svētku vārtos tika iemūžināts 3421 amatiermākslas kolektīvs16.07.2018

Dziesmu un deju svētku nedēļā lieldrauga Elektrum organizētajās aktivitātēs svētku dalībnieki un apmeklētāji Izdziedam 100 vietnē iedziedājuši 1582 dziesmas; 1.jūlija svētku atklāšanas gājienā mājaslapā svetkuenergija.lv dalībnieki tika sveikti 3038 reizes; visi 3421 amatiermākslas kolektīvi ir iemūžināti  gājiena noslēgumā Elektrum Svētku vārtos. Kopā Elektrum stendus Dziesmu un deju svētku laikā apmeklēja 11 799 cilvēki.

Izdziedam 100 vietnē veidotā kopdziesma papildināta par vairāk nekā 79 stundām. Kopdziesmas garums tādējādi ir 346 stundas, straujiem soļiem tuvojoties pasaules rekordam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zemītes dejotāji par piedzīvoto Dziesmu un Deju svētkos 13.07.2018

VPDK
VPDK "Zemīte" pēc svētku atklāšanas gājiena

Uz emociju viļņa virsotnes patiesā priekā par piedzīvoto

Mēs, VPDK „Zemīte“, esam pavadījuši emocijām bagātu nedēļu Rīgā. Garās mēģinājumu dienas, gatavojoties deju lieluzvedumam „Māras zeme“, prasīja nedaudz vairāk koncentrēšanās un enerģijas nekā ikdienā ierastais ritms. Tā rezultātā esam bijuši daļiņa no liela, skaista deju rakstu brīnuma. Šie svētki par godu Latvijas simtgadei bija īpaši emocionāli, brīžam no sajūtu pārpilnības iemetās kamols krūtīs un acis kļuva mitras. Deju uzveduma kulminācija – visu deju kolektīvu uznāciens ar skaliem, kas simbolizēja latvisko – skaistu rudzu druvu un tiekšanos pēc garīgām vērtībām, iededza patiesu ticību latvju tautas un Latvijas ilgmūžībai. Pēc uzveduma daudzie "Paldies jums par skaisto koncertu!", kurus saņēmām īsziņās, multividē, mutiskā veidā gan no pazīstamiem, gan no pilnīgi svešiem cilvēkiem, deva spēku un pārliecību, ka garie mēģinājumi, skates un koncerti ceļā uz šo pasākumu ir ieguldīto pūļu, laika un spēku vērti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top