faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Komiteju sēdes notiks 24. maijā23.05.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 24.maijā domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde  

Sēžu darba kārtība šeit

printēt

Kandavas novada svētki

25.05.2018 - 27.05.2018 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI, Kandavas vecpilsētas Promenāde, Kandavas vecpilsēta, Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

Maija nogalē no 25.- 27.maijam notiks Kandavas novada svētki “Lustīga dzīvošana”, kuru moto šogad – "Ar ozola spēku!"

25.maijā plkst.18:00 Zinātniskā konference; 19:00 ērģelnieces Ilonas Birģeles koncerts Kandavas ev.lut.baznīcā; 21:00 koncerts “Savējie savējiem” ar vietējo solistu piedalīšanos Bruņinieku pilskalnā, bet no 23:00 “Pagalma stāsti” vecpilsētas interesantākajos iekšpagalmos. "Pagalma stāstos" novada amatierteātri izspēlēs dzīves ainiņas. “Dzīves prātojumi” viesnīcas “Kandava” pagalmā (Sabiles ielā 3) – darbojas Zantes amatierteātris; “Elles vārti” veikala “Centrs” velvē (Sabiles ielā 5) – darbojas Cēres amatierteātris; “Spēļu lauks” skvērā pie mozaīku sienas (Lielā ielā 25) – darbojas Zemītes amatierteātris; “Ēnas” vecpilsētas laukumā (Tirgus laukumā 4) – darbojas Matkules amatierteātris; Vēderprieki pie “Buļļu krodzinieka” (Promenādē).

Varēsiet skatīt ēnu spēles un brīvdabas kinoseansā - jauno kinofilmu "Bille", kas tiks demonstrēta Talsu ielas pagalmā ābeļdārza pakājē iepretim Promenādei. Skatītāju labsajūtai - novada uzņēmēju sagādātais cienasts grilēts jērs un "Tēviņu" vīns. 

26.maijā plaša pasākumu programma no rīta gaismas līdz nākamā rīta gaismai. Svētku tirdziņš, izglītības iestāžu koncerts, retro motociklu Jawa festivāls, hip-hop mūziķa Ozola koncerts, visi nosauktie pasākumi notiks Promenādē, svētku gājiens cauri pilsētai uz brīvdabas estrādi Ozolāji, kur notiks koncerts “Ar ozola spēku”. Vijoles virtuozs Raimonds Ozols, mūziķis Raimonds Macats un instrumentālā grupa ar veltījumu Kandavai un Latvijai. Koncertā piedalīsies arī citi pazīstami mūziķi-  Sonora Vaice un Raimonds Bramanis, Antra Stafecka un Andris Ērglis. Vakara noslēgumā- zaļumballe, kā arī dienas gaitā dažādas citas aktivitātes. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Zemītes dejotāji Rīgas maratona Kultūras goda sardzē23.05.2018

Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā
  Zemītnieki pie Brīvības pieminekļa Rīgā

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Zemīte”  pieņēma izaicinājumu piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Kultūras goda sardzē.

Par piedzīvotajām emocijām stāsta Zemītes tautas nama vadītāja un deju kolektīva dalībniece Ērodeja Kirillova:

“ Mūsu uzdevums bija sveikt un uzmundrināt maratona dalībniekus pie Brīvības pieminekļa 20.maijā visas dienas garumā. Diena bija jauka un jutāmies ļoti aprūpēti no organizatoru puses, par ko viņiem liels paldies! Pozitīvas emocijas smēlāmies no optimistiskajiem un dzīvespriecīgajiem maratona dalībniekiem, centāmies viņus uzmundrināt un iepriecināt pēc labākās sirdsapziņas. Īpaši priecājāmies sveikt tos skrējējus, kurus pazinām mēs, un kuri atpazina mūs. Dienas noslēgumā izbaudījām organizatoru sarūpētās pusdienas kafejnīcā “Lido” un mazliet nogurdināti, bet ar patīkamām labi padarīta darba sajūtām, atgriezāmies mājās.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ar pirmo koncertu tiek atklāti II Vēsturisko ērģeļu svētki Kandavā

25.05.2018 19:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

25.maijā plkst. 19:00 Kandavas Luterāņu baznīcā II Vēsturisko ērģeļu svētki- koncerts "Manas saules dziesmas", kurā klausītājus sagaida īpaša programma- tiks atskaņoti tradicionālie dziedājumi, kā arī latviešu komponistu radīti skaņdarbi ērģelēm, koklei un etnobalsij.

Pirms koncerta ērģelniece Ilona Birģele klausītājus iepazīstinās ar Kandavas un Latvijas vēsturiskajām ērģelēm. Noslēgumā publikai būs iespēja apskatīt instrumentu tuvplānā, uzkāpjot „ērģeļu luktā” un ieklausīties ērģeļu reģistru demonstrējumos.

Tiek apzināti Latvijas vēsturiskie dārgumi un Latvijas simtgadi svinot, ērģelniece Ilona Birģele kopā ar mūziķēm Andu Eglīti un Birutu Ozoliņu ieskandinās vienas no lielākajām C.Hermann 1864.gadā būvētajām ērģelēm, kuras 1936.gadā ar 3 reģistriem papildinājis J.Jauģiets.Ērģelēm vienīgais līdz šim zināmais Liepājas arhitekta Heinrich Zeh (+1867) veidotais prospekts. Ērģeles restaurētas 2008. gadā, ko veica Ugāles ērģeļbūves darbnīca.  “Manas Saules Dziesmas” ir mūziķu apvienības trešā koncertprogramma.

printēt Lasīt visu ziņu

Aktīvākie makulatūras konkursa dalībnieki satiksies Valguma pasaulē22.05.2018

25. maijā, atpūtas bāzē Valguma pasaule, Engures novada Smārdes pagastā, plkst. 12:00 norisināsies makulatūras vākšanas konkursa „Palīdzēsim kokiem!” noslēguma pasākums, kurā piedalīsies arī pārstāvji no mūsu novada skolām.  Plkst. 12:00 tiks apbalvoti jaunākie, pirmsskolas izglītības iestāžu dalībnieki, ap plkst. 13:00 – skolēni.

Noslēguma pasākumā piedalīsies aktīvākie dalībnieki no PII un vispārējās izglītības iestādēm, kas atrodas SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības „Piejūra”” reģionā (Jūrmalas, Tukuma, Jaunpils, Engures, Kandavas, Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem).

printēt Lasīt visu ziņu

Par satiksmes ierobežojumiem Novada svētku laikā21.05.2018

Kandavas novada dome informē, ka Novada svētku laikā no 25.maija plkst. 8:00 līdz 27.maija plkst. 17:00 būs slēgta Ūdens iela un Tirgus laukums.

Satiksme tiks organizēta Lielā ielā abos virzienos.

 Sestdien, 26.maijā no plkst. 8:00 līdz plkst. 17:00 būs slēgts Kandavas autoostas stāvlaukums.

Lūgums neatstāt tur savas automašīnas!

 

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top