kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 22.06.2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Kandavas novada vēstnesis

Ar optimismu pavasari sagaida Vānes pagastā08.04.2019

vanes_sniegpulksteni.jpgAr pavasara pirmajiem vēstnešiem dzērvju klaigām un cīruļu dziesmu treļļiem, ar pirmo stārķi, kas pārlaidās pār Vāni, ar saulainu, cerīgu skatu ir sācies jauns pavasaris. Daba mostas, mēs mostamies, esam ar enerģiju piepildīti un ar apņēmību darboties. Ir jaunas idejas, ir savi  redzējumi un kā saku, darāmā Vānē netrūkst. Mūsu primārs uzdevums ir saglabāt  un uzturēt kārtībā to, kas jau izveidots. Un te būtu vietā teikt- Kādas mūsu iespējas, kādi mūsu resursi? Ko mēs gribam, jo tikai ar savu gribu, vēlmi vien nepietiek ir vajadzīgi resursi.

Domes sēdē 28.februārī apstiprināja 2019.gada budžetu, pastāstīšu par to, ko bijām ieplānojuši un kam līdzekļi ir apstiprināti tikai ar nelielu nobīdi, kas netraucēs veikt mūsu  galvenos ieplānotos darbus.

Esam uzsākuši veidot ziedu paklāju. Šo ziedu paklāju veidojam ar pirmajiem pavasarīgajiem sniegpulkstenīšu stādījumiem. Veidojam ar iedzīvotāju atbalstu atpūtas parkā “Spāres”. Šī ideja bija izauklēta gadu iepriekš un nupat sāk realizēties dzīvē.

Kandavas dome ir izstrādājusi jauku projektu, kur novada ļaudis vecumā 54+ brauc uz Kuldīgas peldbaseinu vienu reizi nedēļā vingrot. Pirmie grupas apmeklētāji bija no Vānes un Matkules. Cik daudz optimisma, pozitīvisma! Cik daudz jauku vārdu! Projekts izdevies! Paldies projekta vadītājai no Vānes iedzīvotājām!

22.martā  Kandavas Partnerības vadītāja Inta Haferberga organizēja semināru par LEADER projektu iespējām, netrūka jautājumu un tika sniegtas izsmeļošas atbildes. Ar LEADER projektu palīdzību ir vēlme brīvdabas estrādi atremontēt  vai arī  labiekārtot tūrisma objektu “Barona kapi”.

4.aprīlī notika Vānes pagasta Konsultatīvās padoms sēde, kurā informēju par pagasta budžetu, izrunājām visu  par veicamajiem darbiem Lielajā Talkā. Vānes pagastā Lielā Talka notiks 26.aprīlī. Strādāsim pie teritorijas labiekārtošanas, tīrīsim baznīcas iekštelpas, logus mazgāsim, bet skolas kolektīvs labiekārtos savu teritoriju. Noslēgums domāts pie kopīga ugunskura skolas teritorijā ar zupas ēšanu un desiņu cepšanu.

Plānotie pasākumi ir ieplānoti un pie tiem mēs arī pieturēsimies. Paredzēta brīvdabas estrādes grīdas seguma nomaiņa. Tiks veikts darbs pie Vānes pagasta ceļa Nr.5 (Vāne-Mehdarbnīcas-Bēlerti)

Tāpat joprojām turpināsim veikt visus mazos un lielos  darbus, kas saistīti ar pagasta  labiekārtošanu, teritorijas appļaušanu, kopšanu.vane_2.jpg

Lai mums  izdodas ieplānotās ieceres īstenot!

Daina Priede Vānes pagasta pārvaldes vadītāja

Foto: saules un sniega spēles Vānē 2019.gada 26. un 27.martā

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top