kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgPiektdiena 05.06.2020
Margots, Igors, Ingvars

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kandavu apmeklē ASV īpašais sūtnis19.04.2016

19.aprīlī Kandavas novada domē viesojās ASV īpašais sūtnis holokausta jautājumos Nikolass Dīns un viņu pavadošās personas- Sjūzena Sandlere, Braiens Kerols un Amerikas vēstniecības politikas speciāliste Simona Gurbo.Trīs dienu vizītes laikā Latvijā, īpašais sūtnis bija izteicis vēlēšanos aplūkot daļu no ebreju kopienai atgrieztajiem īpašumiem. Kā zināms, viens no šiem īpašumiem atrodas Kandavā un tā ir ebreju sinagogas ēka Lielā ielā 31.

Novada domē īpašais sūtnis Nikolass Dīns tikās ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu un priekšsēdētāja vietnieku Alfredu Ķieģeli. Ar prezentāciju par Sinagogas vēsturisko ēku un tās likteni, no ēkas uzbūvēšanas dienas 1892.gadā līdz mūsdienām, iepazīstināja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe.

Novada vadība un īpašais sūtnis apmainījās viedokļiem par ēkas turpmāko likteni un diskutēja par vairākiem citiem sūtni interesējošiem jautājumiem. Nikolass Dīns izteica vēlmi apskatīt Kandavas vēsturisko centru kā arī interesējās par novada turpmākās attīstības plāniem un iespējām. Delegācijas pārstāvji apskatīja Kandavas Bruņinieku pilskalnu, Tirgus laukumu, Promenādi un apmeklēja sinagogas ēku.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top