vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Lieldienu sagaidīšana Kandavā23.04.2019

Svētdien, 21.aprīlī, no plkst. 13:00 Kandavas promenādē pulcējās ģimenes un bērni, lai ar deju priekšnesumiem, šūpošanos, olu ripināšanu un citām jautrām aktivitātēm svinētu pavasara atnākšanu.

Lieldienu svinības ar saulainu sveicienu klātesošajiem un Lieldienu zaķu figūru konkursa labāko autoru apbalvošanu, atklāja domes priekšsēdētāja Inga Priede.

Konkursa “Zaķu festivāls” galveno balvu- EUR 100.00 saņēma Rinalds Šmēls, SIA “Kandavas ceļi”, kurš izgatavojis lielāko zaķi no konkursam pieteiktajiem, bet pateicoties vietējiem tūrisma uzņēmējiem, vērtīgas balvas saņēma visi 12 dalībnieki. Saldu skatītāju simpātiju balvu bija sarūpējis uzņēmums SIA “Kristaps” un to saņēma uzņēmuma DUS "Virši-A Kandava" kolektīvs.

Domes priekšsēdētāja pasniedza pateicību Zaķu festivāla idejas autoram Aināram Vilkaušam (SIA “Kalve Kandavā”), kurš iecerējis, ka ar laiku festivāls varētu kļūt par populāru pasākumu, kas pilsētai piesaistītu tūristus.

Svētku koncertā uzstājās vidējās paaudzes kolektīvs "Ozolāji", jauniešu deju kolektīvs "Imuliņa" un senioru deju kolektīvs "Kandavnieks". Pēc deju priekšnesumiem svētku apmeklētāji varēja piedalīties olu ripināšanā un citās Lieldienu atrakcijās un sporta aktivitātēs.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem: Rinalds Šmēls (SIA “Kandavas ceļi”), SIA “Saltums Kandavā”, SIA “Kalve Kandavā”, “Abas home smokehouse”, Anita Goldberga (SIA “Ceriņi 6”), DUS Virši-A Kandava, PII "Zīļuks" grupiņa “Zaķēni”, Zemītes pamatskola, Aija Rēķe un Inese Kleinberga, Vānes mākslinieki, kā arī draugi no Žagares (Lietuva).

Lielu paldies par sarūpētajām balvām konkursa dalībniekiem sakām: lauku saimniecības “Kangari” saimniecei Antrai Gaisai, atpūtas bāzei “Zviedru cepure”, saimniecības “Tēviņi” īpašniekiem Ivo un Gintai Immermaņiem, “Kalnmuižas pils” un lauku sētas “Indāni” saimniecei Signei Ezeriņai.  

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top