vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgSestdiena 06.06.2020
Ingrīda, Ardis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Pavasara noskaņās tiekas Lasītāju klubiņš17.03.2016

16.marta pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņš tikās ar Viesturu Valdi Dreimani, īstu meža un dabas draugu. Pirmoreiz Lasītāju klubiņa dalībnieces ar Viesturu Valdi tikās pirms trīs gadiem, kad iznāca viņa grāmata „ Brīnišķīgais mežs”.

Šoreiz Viesturs pastāstīja par savām iecerēm, jo sagatavošanā ir grāmatas” Brīnišķīgais mežs” otrā daļa, kas, ja viss izdosies kā ieplānots, iznāks 2016.gada nogalē.

„ Ir jau diezgan daudz izdarīts, kaut kādas astes vēl palikušas, bet domāju, ka grāmata ieraudzīs dienasgaismu kā esmu plānojis. Šī grāmata diezgan kardināli atšķirsies no pirmās. Tajā gan būs aprakstītas tās pašas medības, daba, tas, ko es domāju par dzīvi, bet esmu atļāvies arī ar kritisku aci paskatīties uz norisēm valstī , mūsu valdībā, Eiroparlamentā.” Kā atzina topošās grāmatas autors, par medībām un medniekiem Latvijā neviens īsti neraksta. Ja, par makšķerēšanu vēl kaut ko var atrast, ko palasīt, tad par medībām galīgi neesot ko lasīt. Ir viena bieza grāmata par šo tēmu izdota, tā sarakstīta ap 1934.gadu.

Tikšanās laikā Viesturs Valdis Dreimanis lasīja fragmentus no topošas grāmatas un atbildēja uz daudzajiem jautājumiem, kurus uzdeva tikšanās dalībnieces. Tā bija nepiespiesta saruna par dzīvi, tās gaišajām un ne tik gaišajām pusēm.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top