kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpgCeturtdiena 28.05.2020
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Sācies Ziemassvētku dāvanu laiks “Pūra lādē”03.12.2018

2.decembrī mājīgā atmosfērā tika aizdedzināta Pirmās Adventes svece amatnieku un mākslinieku mājvietā veikalā “Pūra lāde” Kandavā.

Šajā dienā, amatnieku biedrības vadītājas Aivas Valdmanes aicināti, satikās visi tie, ar kuru atbalstu tapa šī skaistā un iedvesmojošā vieta. Skanēja dvēseliska mūzika, debesīs uzvirpuļoja laba vēlējumi sekmīgai darbībai un aicinājumi izplaukt radošumā, kā jau tas vienmēr notiek domubiedru pulkā. Veikala saimnieces sveica novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, tuvākie kaimiņi Tūrisma informācijas centra darbinieki un citi aicinātie viesi. Visu decembri bez steigas nāciet izvēlēties, iegādāties, vai izgatavot un iesaiņot dāvanas saviem mīļajiem novada amatnieku veikalā “Pūra lāde”, Kandavā Ūdens ielā 2! Mēs piedāvājam mākslinieku un amatnieku darbus - no sirds uz sirdi.

  Darba laiks decembrī: P. brīvs  O.10-19; T. 10-19 C.10-19; P.10-19 S.10-16; SV.10-16 Brīvs: 24.,25.,31. decembrī; 1.un 2. janvārī. 

  Gaidām ciemos!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top