faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Skolu Olimpiskā diena 2018 Kandavas novadā25.09.2018

21.septembrī visā Latvijā notika skolu Olimpiskās dienas 2018. pasākumi, kas ikgadēji jau daudzus gadus risinās pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas iniciatīvai un tajā kā katru gadu aktīvi piedalās arī Kandavas novada skolu audzēkņi.

Šogad Olimpiskā diena notika 650 norises vietās, tajā bija iesaistījušās 95 pašvaldības un dalībnieku skaits šogad bija 145 tūkstoši. Olimpiskajā dienā piedalījās Kandavas novada skolas un pirmsskolas izglītības iestāde "Zīļuks". 

Pasākums sākās ar dalībnieku gājienu, Olimpiskās dienas karoga  un lāpas ienešanu un treneru, sportistu un tiesnešu zvērestiem. Jaunos sporta entuziastus sveica novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde, vēlot labus panākumus un sportot prieku visiem.

 Kandavas novada Iespēju fonda pārstāve Aksilda Petrevica pasniedza fonda dāvāto stipendiju Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknei Agnesei Besikirskai, kas viņai tiek piešķirta par labiem sasniegumiem sportā. Pēc kopīgas iesildīšanās vingrojot, dalībnieki devās sporta arēnā, lai sacenstos pretstafešu skrējienos pa klašu grupām. Apkopojot rezultātus, veiklākie izrādījās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēkņi.  

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top