kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Otrdiena 22.06.2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Kandavas novada vēstnesis

Talko apdomīgi!15.04.2019

img_77221.jpgLielā Talka ir lielākā Latvijas nevalstiskā kustība, kas balstās uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, atveseļošanā un labiekārtošanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. 

Šogad Lielā Talka notiks 27. aprīlī. Jauno desmitgadi šī kustība aizsāks ar jaunām vēsmām vides domāšanā. Iedzīvotāji tiek aicināti ne tikai vākt atkritumus, bet tos šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem. Tas tiek darīts ar mērķi, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu kā videi nedraudzīgu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos. 

Talku vietām tiks piešķirti zilas un baltas krāsas maisi. Zilie maisi paredzēti plastmasas iepakojumam – PET pudelēm, maisiņiem, plēvei, sadzīves ķīmijas plastmasas pudelēm, kanniņām. Baltie maisi paredzēti citiem atkritumiem – skārda bundžām, stikla lauskām, tekstila un maza izmēra gumijas izstrādājumiem.

Maisus bez maksas būs iespējams saņemt 27. aprīlī pie Kandavas autoostas plkst. 9:00. Talkošanas vietas aicinām pieteikt pa tālruni 25652445. Tāpat to varat darīt oficiālajā Lielās talkas mājas lapā:  talkas.lv. Vēršam uzmanību, ka Lielā Talka nav paredzēta pagrabu un citu telpu tīrīšanai un tur uzkrāto priekšmetu izmešanai.

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība "Piejūra"" aicina talkas maisos neievietot akmeņus, smagus priekšmetus, dzelžus, lielus koka gabalus u.tml., kas var bojāt atkritumu apstrādes tehniku un traucēt tās darbību.

list_thumb_c3026a88_80ca_1a21.jpg

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadāPumpurs
back to top