faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Kannus pilsētu Somijā05.07.2017

No š.g. 6.jūlija līdz 10.jūlijam Kannus pilsētā Somijā notiks Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. 5.jūlijā, lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Somiju devās Kandavas pašvaldības delegācija.  Šī gada tikšanās temats- kā ES pilsoņu savstarpējā sadarbība palīdz radīt drošību Eiropā.

Vizītē uz Somiju devās hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāti -Alfreds Ķieģelis un Dainis Rozenfelds, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Zigita Kārkliņa, domes nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa un jaunieši- Adrija Kindzule, hartas jauniešu projektu koordinatore, Gvido Bērziņš, titula “ Kandavas novada 2016.gada jaunietis” ieguvējs un Kristaps Ozols, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Projekta „Kā 2004. gada Eiropas Savienības paplašināšanās ietekmējusi mazās pašvaldības Eiropā?” atskaite02.02.2017

Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā Kandava ir iekļauta un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava.

Projekta ietvaros vairākās dalībvalstīs ik gadu tiek rīkotas tematiskas konferences par valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem. 2015.gada vienojošā tēma bija "Kā 2004.gada Eiropas Savienības paplašināšanās ietekmējusi mazās pašvaldības Eiropā?" un šī projekta laikā notika sešas tikšanās.  Pēc projekta grafika Kandavas pašvaldības delegācijas piedalījās četrās no tām.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas skolēni un skolotāji no Dānijas

22.08.2016 - 26.08.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Laikā no 22. – 26. augustam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas 47 skolēni un 6 skolotāji no Dānijas, Mērsraga un Kandavas, lai turpinātu apmaiņas projektā “Camp 34” uzsākto darbu un realizētu tajā izvirzītos mērķus.

Projekta ietvaros pavadītais laiks Kandavā plānots ļoti piepildīts un bagāts ar daudzveidīgām, aizraujošām aktivitātēm. Pirmdien jaunieši apskatīja Rīgu un Jūrmalu, vakarā iekārtojās viesģimenēs. Savukārt, otrdienas rīts iesākās ar aktivitātēm, lai jaunieši savstarpēji iepazītos- tika dejotas latviešu tautas dejas un rotaļas, un katras valsts skolēni prezentēja savu skolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Kandavas novada delegācija viesojas Moldovā

25.08.2016

No 25.- 31.augustam Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, domes izpilddirektors Egīls Dude, Kultūras  pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste un domes nekustamo īpašumu nodaļas juriste Anita Šimkēviča viesojās Moldovā pie sadarbības partneriem Ghelauza r-lStrășeni pašvaldībā, lai apmainītos pieredzē un stiprinātu starptautisko sadarbību.

Apmeklēt Moldovu novada delegāciju uzaicināja Ghelauzas , r-l Strășeni mērs Nicoleta Malai, lai sadarbības partneri labāk iepazītu Moldovu, tās ciematus, vietējo sadzīvi un parādītu, kā strādā iestādes un uzņēmumi, kā arī, lai piedalītos Moldovas Republikas neatkarības pasludināšanas 25.gadadienas svinībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Kandavu apmeklē Põlvas pašvaldības delegācija

13.06.2016 kur : Kandavas novada dome

13. jūnijā Kandavā viesojās pašvaldības delegācija no Igaunijas pilsētas Põlvas, kas, tāpat kā Kandava, ir Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartas dalībniece.

Delegāciju 27 cilvēku sastāvā vadīja Põlvas mērs Georg Pelisaar.

Vizītes mērķis bija izzināt mūsu pieredzi administratīvi teritoriālās reformas jautājumos, jo šobrīd to piedzīvo arī Igaunija. Tāpat viesi interesējās par Kandavas pašvaldības darbu, kā arī apmeklēja sporta un tūrisma objektus.   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas novada svētkus apmeklē ārvalstu delegācijas30.05.2016

Ārvalstu delegācijas kuplina Kandavas novada svētku gājienu

Ārvalstu delegācijas kuplina Kandavas novada svētku gājienu

No 27. līdz 29.maijam Kandavā viesojās divas ārvalstu delegācijas – Kandavas novada svētkus „Lustīga dzīvošana” ar savu klātbūtni pagodināja viesi no Igaunijas un Moldovas Republikas.

Igauniju pārstāvēja delegācija no Kandavas sadraudzības pilsētas Saku, kuru vadīja Saku pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Arvo Pärniste. Savukārt viesi no Moldovas Republikas pārstāvēja sadraudzības pilsētu Gelauzu un delegāciju vadīja pašvaldības vadītāja Nikoleta Malai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Kandavas novads atjauno sadarbības līgumu ar Zviedriju17.05.2016

No kreisās: Strängnäs Kommun mērs Leif Linström, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Strängnäs Kommun  izpilddirektors Per Bäckström

No kreisās: Strängnäs Kommun mērs Leif Linström, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Strängnäs Kommun izpilddirektors Per Bäckström

Lai atjaunotu sadarbības līgumu starp Strängnäs un Kandavas pašvaldībām, kā arī pārstāvētu Kandavu pasākumā “Strengneses kultūras diena 2016”, no 13. līdz 15. maijam Kandavas novada pašvaldības delegācija viesojās Zviedrijā.

Strengnesas kultūras dienas ietvaros, 14.maijā Kandavas novada pašvaldība atjaunoja sadarbības līgumu starp Kandavas un Strängnäs pašvaldībām. Līgumu parakstīja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Strängnäs Kommun mērs Leif Linström. Paralēli notika arī sadarbības līguma atjaunošana starp Strängnäs (Zviedrija) un Olsztynek (Polija) pašvaldībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top