faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēgts sadarbības līgums ar Šilales pašvaldību Lietuvā07.08.2018

No 3. līdz 5.augustam Kandavas novada pašvaldības delegācija piedalījās Šilales pilsētas Lietuvā 485.gadadienas svētkos, kuru laikā tika parakstīts abu pašvaldību Sadarbības līgums.

Jau pirmajā tikšanās dienā Šilales mērs Jonas Gudauskas izteica vēlmi uzņemt Kandavas novada pārstāvjus Šilales tradicionālajos svētkos un lielākajos pasākumos, kā arī piedāvāja kuplināt Kandavas novada svētkus un pasākumus ar Šilales kolektīviem. J.Gudauskas izteica piedāvājumu Kandavas novada jauniešiem piedalīties 2019. gadā plānotajā Etnokultūras nometnē Šilalē, kurā viesi demonstrētu savas tautas dejas un pastāstītu par nacionālajām tradīcijām. Sanāksmē tika runāts arī par iespējām īstenot kopīgus projektus un par sadarbības iespējām sporta, uzņēmējdarbības, izglītības un citās jomās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Pašvaldības delegācija dodas atbildes vizītē uz Šilales pilsētu Lietuvā 01.08.2018

Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā
Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā

Š.g. jūnijā Kandavas novada domē tika saņemts uzaicinājums Kandavas novada pašvaldības delegācijai piedalīties Šilales pilsētas (Lietuva) 485.gadadienā no 2018.gada 3. līdz 5.augustam, kuras laikā tiek plānots parakstīt abu pašvaldību Sadarbības līgumu.

Sadarbības līgumu plānots parakstīt 4.augustā un tā mērķis ir attīstīt un stiprināt Šilales rajona un Kandavas novada iedzīvotājiem lietderīgu sadarbību kultūras, izglītības, pašvaldības, ekonomikas, sporta un tūrisma jomā.

Līgums paredz pašvaldībām atbalstīt partnerības sakaru dibināšanu un to attīstīšanu dažādās nozarēs starp iestādēm, uzņēmumiem, organizācijām, kas atrodas Šilales rajona un Kandavas novada teritorijā, kā arī apmainīties ar atšķirīgo sadarbības nozaru pieredzi un informāciju.

printēt Lasīt visu ziņu

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Nadur pilsētu Maltā20.07.2018

No š.g. 19. līdz 23.jūlijam Nadur pilsētā Maltā notiek Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. Lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Maltu devās Kandavas pašvaldības delegācija. 

Vizītē devās domes priekšsēdētāja un delegācijas vadītāja Inga Priede, hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāts Gints Birkenšteins, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Oskars Kļava, Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks sportā Roberts Rozentāls, hartas jauniešu projektu koordinatore Adrija kindzule, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns Kristaps Ozols un Kandavas internātvidusskolas skolniece Signe Petrova.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Kannus pilsētu Somijā05.07.2017

No š.g. 6.jūlija līdz 10.jūlijam Kannus pilsētā Somijā notiks Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. 5.jūlijā, lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Somiju devās Kandavas pašvaldības delegācija.  Šī gada tikšanās temats- kā ES pilsoņu savstarpējā sadarbība palīdz radīt drošību Eiropā.

Vizītē uz Somiju devās hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāti -Alfreds Ķieģelis un Dainis Rozenfelds, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Zigita Kārkliņa, domes nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa un jaunieši- Adrija Kindzule, hartas jauniešu projektu koordinatore, Gvido Bērziņš, titula “ Kandavas novada 2016.gada jaunietis” ieguvējs un Kristaps Ozols, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novadu apmeklē delegācija no Lietuvas

07.06.2018 11:00

7. jūnijā Kandavas novadā darba vizītē viesojās Šilales (Lietuva) pašvaldības mērs Jonas Gudauskas un domes administrācijas direktors Raimundas Vaitiekus, lai klātienē iepazītu Kandavas novadu un spriestu par turpmākās sadarbības iespējām.

Darba vizīte iesākās ar prezentāciju par Kandavas novadu kopumā, kuras laikā domes priekšsēdētāja Inga Priede, deputāti Inna Freiberga un Guntars Indriksons, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Sociālā dienesta direktors Ints Leitarts un pārstāvji no SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” stāstīja par pašvaldības darbu, novada infrastruktūru, sociālo jomu, izglītību, kultūru, sportu, tūrismu, uzņēmējdarbību un citām jomām, kā arī atbildēja uz viesu jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Projekta „Kā 2004. gada Eiropas Savienības paplašināšanās ietekmējusi mazās pašvaldības Eiropā?” atskaite02.02.2017

Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā Kandava ir iekļauta un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava.

Projekta ietvaros vairākās dalībvalstīs ik gadu tiek rīkotas tematiskas konferences par valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem. 2015.gada vienojošā tēma bija "Kā 2004.gada Eiropas Savienības paplašināšanās ietekmējusi mazās pašvaldības Eiropā?" un šī projekta laikā notika sešas tikšanās.  Pēc projekta grafika Kandavas pašvaldības delegācijas piedalījās četrās no tām.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas skolēni un skolotāji no Dānijas

22.08.2016 - 26.08.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Laikā no 22. – 26. augustam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas 47 skolēni un 6 skolotāji no Dānijas, Mērsraga un Kandavas, lai turpinātu apmaiņas projektā “Camp 34” uzsākto darbu un realizētu tajā izvirzītos mērķus.

Projekta ietvaros pavadītais laiks Kandavā plānots ļoti piepildīts un bagāts ar daudzveidīgām, aizraujošām aktivitātēm. Pirmdien jaunieši apskatīja Rīgu un Jūrmalu, vakarā iekārtojās viesģimenēs. Savukārt, otrdienas rīts iesākās ar aktivitātēm, lai jaunieši savstarpēji iepazītos- tika dejotas latviešu tautas dejas un rotaļas, un katras valsts skolēni prezentēja savu skolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top