kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Noslēgts sadarbības līgums ar Šilales pašvaldību Lietuvā07.08.2018

dsc_0516.jpgNo 3. līdz 5.augustam Kandavas novada pašvaldības delegācija piedalījās Šilales pilsētas Lietuvā 485.gadadienas svētkos, kuru laikā tika parakstīts abu pašvaldību Sadarbības līgums.

Jau pirmajā tikšanās dienā Šilales mērs Jonas Gudauskas izteica vēlmi uzņemt Kandavas novada pārstāvjus Šilales tradicionālajos svētkos un lielākajos pasākumos, kā arī piedāvāja kuplināt Kandavas novada svētkus un pasākumus ar Šilales kolektīviem. J.Gudauskas izteica piedāvājumu Kandavas novada jauniešiem piedalīties 2019. gadā plānotajā Etnokultūras nometnē Šilalē, kurā viesi demonstrētu savas tautas dejas un pastāstītu par nacionālajām tradīcijām. Sanāksmē tika runāts arī par iespējām īstenot kopīgus projektus un par sadarbības iespējām sporta, uzņēmējdarbības, izglītības un citās jomās.

4.augustā Šilales domē norisinājās pilsētas mēra oficiālā pieņemšana, kuras laikā Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un J.Gudauskas parakstīja abu pašvaldību sadarbības līgumu. Tā mērķis ir attīstīt un stiprināt Šilales rajona un Kandavas novada iedzīvotājiem lietderīgu sadarbību kultūras, izglītības, pašvaldības, ekonomikas, sporta un tūrisma jomā. Līgums paredz pašvaldībām atbalstīt partnerības sakaru dibināšanu un to attīstīšanu dažādās nozarēs starp iestādēm, uzņēmumiem, organizācijām, kas atrodas Šilales rajona un Kandavas novada teritorijā, kā arī apmainīties ar atšķirīgo sadarbības nozaru pieredzi un informāciju.

Šilales pilsētas 485.gadadienas svētkos piedalījās pārstāvji no Lietuvas Ministrijām, Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, policijas un armijas, kā arī Šilales goda pilsoņi, viesi no citām Lietuvas pašvaldībām, un ārvalstu delegācijas no Norvēģijas, Vācijas, Latvijas.

No Kandavas uz Lietuvu devās delegācija piecu cilvēku sastāvā: domes priekšsēdētāja un delegācijas vadītāja Inga Priede, izpilddirektors Egīls Dude, deputāts Guntars Indriksons, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Līga Šupstika.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top