kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Nadur pilsētu Maltā20.07.2018

4ced0a7b_617c_4b7a_8648_404e34ac9202.jpgNo š.g. 19. līdz 23.jūlijam Nadur pilsētā Maltā notiek Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. Lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Maltu devās Kandavas pašvaldības delegācija. 

Vizītē devās domes priekšsēdētāja un delegācijas vadītāja Inga Priede, hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāts Gints Birkenšteins, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklis Oskars Kļava, Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietnieks sportā Roberts Rozentāls, hartas jauniešu projektu koordinatore Adrija kindzule, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns Kristaps Ozols un Kandavas internātvidusskolas skolniece Signe Petrova.

Katru gadu kādā no Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartas valstīm tiek rīkotas tematiskas konferences par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem.  Eiropas dalībvalstu mazo pašvaldību hartā Kandava ir iekļauta un darbojas kopš 2006. gada. No katras Eiropas Savienības valsts organizācijā tiek uzņemta viena pašvaldība un no Latvijas tā ir Kandava. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top