kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 04.07.2020
Sandis, Uldis, Ulvis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Pašvaldības delegācija dodas atbildes vizītē uz Šilales pilsētu Lietuvā 01.08.2018

Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā
Šilales mērs Jonas Gudauskas darba vizītē Kandavas novadā 7.jūnijā

Š.g. jūnijā Kandavas novada domē tika saņemts uzaicinājums Kandavas novada pašvaldības delegācijai piedalīties Šilales pilsētas (Lietuva) 485.gadadienā no 2018.gada 3. līdz 5.augustam, kuras laikā tiek plānots parakstīt abu pašvaldību Sadarbības līgumu.

Sadarbības līgumu plānots parakstīt 4.augustā un tā mērķis ir attīstīt un stiprināt Šilales rajona un Kandavas novada iedzīvotājiem lietderīgu sadarbību kultūras, izglītības, pašvaldības, ekonomikas, sporta un tūrisma jomā.

Līgums paredz pašvaldībām atbalstīt partnerības sakaru dibināšanu un to attīstīšanu dažādās nozarēs starp iestādēm, uzņēmumiem, organizācijām, kas atrodas Šilales rajona un Kandavas novada teritorijā, kā arī apmainīties ar atšķirīgo sadarbības nozaru pieredzi un informāciju.

Jūnija domes sēdē tika apstiprināta domes delegācija šādā sastāvā: domes priekšsēdētāja un delegācijas vadītāja Inga Priede, izpilddirektors Egīls Dude, deputāts Guntars Indriksons, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Līga Šupstika.

 Kā iepriekš informēts, 7. jūnijā Kandavas novadā darba vizītē viesojās Šilales pašvaldības mērs Jonas Gudauskas un domes administrācijas direktors Raimundas Vaitiekus, lai klātienē iepazītu Kandavas novadu un spriestu par turpmākās sadarbības iespējām. Šīs vizītes laikā radās daudz ideju par turpmākās sadarbības iespējām sporta, kultūras un uzņēmējdarbības jomās.

Kandavas un Šilales draudzība aizsākās pateicoties basketbola komandai "Kandava/COMPOR", kura šī gada sākumā devās uz Lietuvu un guva uzvaru draudzības spēlē ar Šilales komandu. 

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top