faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Meklē rekvizītus filmas uzņemšanas vajadzībām04.07.2018

"Kandavas novada saimniecība "Straumēni" pilnmetrāžas dokumentālās filmas "Ceļš uz Laimīgo kolliju zemi" uzņemšanas vajadzībām ļoti meklē dažādus rekvizītus:

veļasmašīnas "Rīga", 70-to un 80-to gadu foto un kino tehniku (fotoaparātus, palielinātājus, "tankus" filmiņu attīstīšanai, vanniņas, kino projektorus un kino kameras, barošanas blokus, spoles) u.c. ar foto un kino uzņemšanu saistītas lietas.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Vasara Kandavas novadā”

01.06.2018 - 31.08.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Vasara Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 31. augustam, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 14. septembrim pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

 Fotogrāfiju iesūtīšanas noteikumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā05.07.2018

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās jūlija mēnesī būs iespēja veidot mākslas darbus akvareļa tehnikā.

Nodarbības notiek katru trešdienu, par laiku vienojoties pa tel. 29146069. Nodarbību grafiks:  11.jūlijā; 18.jūlijā; 25.jūlijā.

 Ir iespēja arī interesentu grupai (vismaz 3 personu sastāvā) pierakstīties uz nodarbībām citā laikā pa tel. 29146069 (Dace).

Nodarbības notiek Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā 1.stāvā (ieeja no galvenās ēkas sānu durvīm).

Aicinām zvanīt uz norādīto tel.nr., lai noskaidrotu par konkrētajā nodarbībā nepieciešamajiem materiāliem. 

printēt

Aicinām piedalīties konkursā “Diženi Kandavas novadā 2018”02.07.2018

Buses pilskalns- "Vieta, kas jāredz 2017".
Buses pilskalns- "Vieta, kas jāredz 2017".

Kandavas novada dome izsludina konkursu „Diženi Kandavas novadā 2018”. Konkurss noritēs laika posmā no 10. jūlija līdz 27.augustam.

Konkursā aicinām piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas Kandavas novadā izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā, sekojošās nominācijās:

-Sakoptākā privātmāja;

-Sakoptākā zemnieku saimniecība;

-Krāšņākais balkons vai skatlogs;

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" jūlija numurs04.07.2018

Iznācis domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" jūlija numurs.

 Skatīt šeit

printēt

Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku atklāšanā02.07.2018

Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku gājienā
Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku gājienā

Atkal dimd Rīga un lielie dziedāšanas un dejošanas svētki ir sākušies! 1.jūlijā novada domes, kultūras un sporta pārvaldes vadība un mūsu kori un deju kolektīvi, kopā ar visu Latviju, izgāja XXVI Dziesmu un XVI Deju svētku svinīgajā atklāšanas gājienā. 

No mūsu novada  XXVI Vispārējos  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, kas norisinās no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, piedalās seši deju kolektīvi ( divi jauniešu -  "Imuliņa", vadītāja Andra Eimane un Zantes kultūras nama jauniešu deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma)  trīs vidējās paaudzes ( "Ozolāji", vadītājs Gatis Frīdenbergs,  Zantes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma, Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Inese Cīrule) un viens senioru deju kolektīvs ( “Kandavnieks”, vadītāja Andra Eimane), kā arī divi jauktie kori( jauktais koris "Kandava", vadītāja Dzintra Linde, Zantes kultūras nama jauktais koris, vadītāja Zane Ņukša).  Kopā mūsu novadu pārstāv 189 dalībnieki.

    

printēt Lasīt visu ziņu galerija (56)

Velobrauciens uz Kalnmuižas pili04.07.2018

Jau sesto gadu Sporta klubs „Kandava”, ar Kandavas novada domes atbalstu, organizē velobraucienus ar galamērķi kādā novada apskates objektā.  Šoreiz devāmies uz Kalnmuižu. 

Uz starta pieteicās 58 braucēji, bet acīmredzot sliktie laika apstākļi, daudzus nobiedēja, jo braucienā, kura maršruts bija 30 km,  piedalījās 24 dalībnieki.  Kā ierasts, brauciena priekšgalā bija gids Kārlis Mamajs, Kandavas novada ceļus vislabāk pārzinošais, bet kolonnu noslēdza Artūrs Jansons- viss jākontrolē un jāpalīdz atpalikušajiem, ceļā devās arī tehniskās palīdzības auto.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top