faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēs triumfē RGR pluss komanda

01.09.2018 14:00 kur : Buses (Matkules) Kuršu pilskalns
Komandas novada iestāžu un uzņēmumu
Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta svētki Busēs

1.septembrī Matkulē- Buses pilskalnā norisinājās Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēlēs, kurās startēja 16 komandas. Kopumā dalībniekiem bija jāpiedalās septiņpadsmit interesantos sporta veidos. Arī laika apstākļi lutināja, dodot papildus pozitīvas emocijas aktīvai sportošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)

Noslēdzies fotokonkurss “Vasara Kandavas novadā”31.08.2018

No š.g. jūnija līdz augusta beigām norisinājās Kandavas novada domes organizēts fotokonkurss "Vasara Kandavas novadā", aicinot iedzīvotājus iesūtīt fotogrāfijas ar dabu, dzīvniekiem, augiem vasaras noskaņās. Konkursā piedalījās trīspadsmit dalībnieki, kopumā iesūtot 41 fotogrāfiju, no kurām vērtētas tiks 39 fotogrāfijas.

Paldies autoriem par skaistajām fotogrāfijām un atsaucību piedaloties konkursā!

Fotogrāfijas izvērtēs Kandavas novada Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistes un citi pieaicināti speciālisti. Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 14. septembrim pašvaldības mājas lapā www.kandava.lv.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39)

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs03.09.2018

Klāt atkal septembris un pirmā skolas diena, kas šogad iekrita 3.septembrī, ļaujot visiem izbaudīt vēl divas papildus vasaras dienas.

Zinību diena novadā kā pirmajiem iesākās Cēres un Zemītes pamatskolās, K.Mīlenbaha Kandavas vidusskolā un Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā- jau deviņos no rīta. Nedaudz vēlāk savus audzēkņus gaidīja Vānes pamatskola, pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks”, Kandavas internātvidusskola un Zantes pamatskola. Jau pusdienas laikā savus audzēkņus sveica Kandavas Deju skola un Zinību dienas pasākumi noslēdzās Kandavas Mākslas un mūzikas skolā.

Šajā tik nozīmīgajā dienā, ar sveicieniem un laba vēlējumiem skolu kolektīviem, audzēkņiem un viņu vecākiem, skolās viesojās novada domes vadība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (97)

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums!

31.08.2018 11:00 - 18:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"
Skeitparka sezonas 2018 noslēguma pasākums
Sezonas 2018 noslēguma pasākums Kandavas skeitparkā

31.augustā visi Kandavas aktīvie un ekstrēmie jaunieši tika aicināti uz Kandavas skeitparka sezonas noslēguma pasākumu, kuru organizēja skeitparka aktīvie jaunieši sadarbībā ar Kandavas MJIC "Nagla".

Ko darīt bija ne tikai ekstrēmā sporta veida piekritējiem, bet arī parastiem apmeklētājiem - hennas zīmējumu stūrītis, sportisko aktivitāšu stūrītis, radošais stūrītis, foto stūrītis un vēl un vēl.... 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Zinību diena pirmsskolas izglītības iestādē "Zīļuks"

03.09.2018 10:00 - 11:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

3. septembra rīts 5-6 gadīgajiem  PII "Zīļuks" bērniem pienāca neierasti-visi satikāmies K.Mīlenbaha vidusskolā, jo mūsu telpas pašreiz tiek siltinātas.
      Ceram, ka Ziemassvētkus varēsim sagaidīt savās mājās.  Tomēr tas mūsu tikšanās un svētku prieku nemazināja. Zīļuks noskaidroja, ka bērni burtus nav aizmirsuši un ir apņēmības pilni uzsākt jauno mācību gadu.
       Šajā mācību gadā obligāto apmācību uzsāks 88 bērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Biznesa inkubators izsludina uzņemšanu03.09.2018

LIAA JŪRMALAS BIZNESA INKUBATORS, kura darbības reģions ir arī Kandavas  novads, rosina uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās! Pieteikumu iesniegšana inkubatorā norisināsies no 3. līdz 19.septembrim.

PIRMSINKUBĀCIJĀ biznesa ideju autori piedalās semināros, darbnīcās un kopienas pasākumos, kā arī konsultējas ar Latvijā atzītākajiem ekspertiem, tā attīstot savas uzņēmējdarbības kompetences.

Papildus ikviens pirmsinkubācijas  dalībnieks var bez maksas strādāt koprades birojā un izmantot mentoru atbalstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Septembrī turpināsies bezmaksas nodarbības veselības veicināšanai30.08.2018

Nūjošanas apmācības Kandavas novada iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu popularizēšanai

Nodarbības vadīs Aiva Ķēniņa – Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā iegūta sporta pedagoga specialitāte, kvalifikācija – fiziskās audzināšanas skolotāja, vieglatlētikas trenere, veselības mācības skolotāja. Apmeklēti dažādi semināri. Pieredze – sporta skolotāja.printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top