faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Apbalvo fotokonkursa “Pavasaris Kandavas novadā” uzvarētājus26.06.2018

Dace Kiršpile/no labās/, novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Laura Kristīne Melne
Dace Kiršpile/no labās/, novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Laura Kristīne Melne

26.jūnijā novada domes priekšsēdētāja Inga Priede apbalvoja fotokonkursa “Pavasaris Kandavas novadā” uzvarētājus. Uzvarētāji dāvanā saņēma jauno foto albumu “Kandavas novads”. 1.vietas ieguvēja Dace Kiršpile saņēma arī Dāvanu karti kultūras pasākuma apmeklēšanai. Uz apbalvošanu bija ieradusies arī 3.vietas ieguvēja Laura Kristīne Melne.

 2.vietu ieguva Jānis Busenbergs, bet specbalvu saņēma Mārtiņš Mārtiņsons.

http://kandava.lv/jaunumi/nosk...

 

printēt

Seminārs meža īpašniekiem par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās26.06.2018

27.jūnijā plkst.10:00 Kandavas novada Matkules pagasta viesu namā “Romances” notika seminārs projekta “Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās” ietvaros.

Seminārā izskatīja sekojošus jautājumus:

- projekta mērķi;

-iekļaujošs, konstruktīvs dialogs vides tiesību un konfliktu risināšanai. Latvija pasaulē. Vērtības. Attiecības. Intereses. 

-secinājumi un ceļa maize kopīgam darbam;

-dabas aizsardzības mērķi, izaicinājumi, aktualitātes;

-meža īpašnieku motīvi un izaicinājumi;

printēt Lasīt visu ziņu

Ievai Annijai Stepiņai pietrūkst 27 cm, lai kvalificētos Eiropas čempionātam vieglatlētikā25.06.2018

Tikai 27 centimetri pietrūka Ievai Annijai Stepiņai, lai kvalificētos Eiropas čempionātam šķēpa mešanā U-18 grupā. Sezonas atbildīgākajās sacensībās - LR čempionātā U-18 ( 2001./2002.dz.g.)  vecuma grupai, izšķīrās divas ceļazīmes uz Eiropas U-18 čempionātu vieglatlētikā, kur par vienu no  vakancēm šķēpa mešanā cīnījās arī mūsu Ieva Annija Stepiņa. 

Līdz čempionātam normatīvu šķēpa mešanā ( 45m) jau bija izpildījušas sešas sportistes, tai skaitā arī Ieva. Jau pirmajā mēģinājumā šim sešiniekam piepulcējās vēl viena dalībniece, kurai padevās 45.54 m tāls raidījums, tātad jau 7 pretendentes. Diemžēl šajā saspringtajā cīņā Ievai pietrūka vien nieka 27cm , lai kvalificētos Eiropas čempionātam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklē Kurzemi25.06.2018

Foto pārpublicēts no laiki.lv
Foto pārpublicēts no laiki.lv

Pirmdien, 25. jūnijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs darba vizītē devās uz Kurzemi, ko visvairāk skāris pēdējo mēnešu sausums. Ministrs apmeklēja vairākas zemnieku saimniecības un pašreizējo situāciju lauksaimniecībā pārrunāja ar lauku uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem. 

 No rīta ministrs apmeklēja Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrību “Kurzemes jērs” Pūres pagastā, kurā audzē Šarolē šķirnes aitas. Pēc tam Jānis Dūklavs devās uz saimniecību SIA “MS Kārkli” Kandavas pagastā, kurā ir avenāju un cidoniju stādījumi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

"Skroderdienas Silmačos" - Ielīgošanas izrāde

21.06.2018 19:00 kur : Brīvdabas estrāde OZOLĀJI

Kandavā ielīgo ar “Skroderdienām Silmačos”

 21.jūnijā tieši vasaras Saulgriežos Kandavas brīvdabas estrādē Ozolāji novada ļaudis ielīgoja ar Rūdolfa Blaumaņa “Skroderdienām Silmačos” . Tā ierasts jau daudzus gadus, ka uz Līgo svētkiem režisors Voldemārs Šoriņš kandavniekiem iestudē kādu lustīgu lugu ar pašmāju aktieriem lomās un dziesmām un dejām vietējo ansambļu un deju kolektīvu izpildījumā.

Jau ap pusdienlaiku, kad notika ģenerālmēģinājums estrādē, debesīs ap Kandavu draudīgi vilkās lietus mākoņi un spēkā pieņēmās brāzmains vējš. Tad nu visi izrādē iesaistītie sūtīja debesīm un augstākiem spēkiem lūgumus, neielīt tieši izrādes laikā, tik ilgi mēģinājuši un nu pašā svētku vakarā, daba draudēja visu izjaukt- ar negaisu, lietu un vēju!

Un debesis noskaidrojās uz vairākām stundām, spīdēja saule, vējš pierima. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (78)

Latvijas Sporta veterānu (LSVS) 55. sporta spēles21.06.2018

No 15. līdz 24. jūnijam norisinās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 55. sporta spēļu finālsacensības 24 vasaras sporta veidos.

Kandavas veterānu basketbola komanda K35+ grupā pirmajā spēlē ar rezultātu 21:16 gūst uzvaru pār Rīgas komandu.

Otrajā spēlē zaudējums Iecavas komandai ar rezultātu 23:30.

Kandavas veterānu komanda cīnīsies par 3.vietu pret Jelgavas komandu!

21. jūnijā Jelgavā norisinājās finālsacensības vieglatlētikā, kurās startēs divi pārstāvji no Kandavas novada- Vairis Mārtiņsons un Ivars Kreceris, kuri ieguva godalgotas vietas. Vairis Mārtiņsons 100 m sprintā ieguva 3.vietu un tāllekšanā 2.vietu, turklāt Ivars Kreceris ieguva 3.vietu šķēpa mešanā. Lepojamies!

printēt

Pārbūvēts gājēju celiņš pie Vānes pagasta administratīvās ēkas21.06.2018

Kandavas novada dome ir īstenojusi projektu “Gājēju celiņa pārbūve pie Vānes pagasta administratīvās ēkas” Nr.17-08-AL14-A019.2201-000004. Projekta mērķis ir palielināt vietas potenciālu un pievilcību, nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvu, dažādu pakalpojumu pieejamību, pārbūvējot gājēju celiņu pie Vānes pagasta administratīvās ēkas. Kopējās projekta izmaksas ir 17 922,64 EUR, attiecināmo izmaksu summa ir 16 286,52 EUR, publiskā finansējuma apmērs 14 657,87 EUR.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top