faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Veselību veicinoši pasākumi jūnijā- semināri, sports, aktivitātes bērniem un māmiņām28.05.2019

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080, kura ietvaros maijā notiks bezmaksas sporta nodarbības trenera vadībā, vingrošana fizioterapeita vadībā, izglītojoši semināri par ģimeņu savstarpējo attiecību veidošanu, nodarbības topošajām un jaunajām māmiņām, kā arī dabas vides estētikas metodikas jeb silto smilšu nodarbības bērniem.

1.jūnijā no plkst. 10:00 līdz 16:30 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas lasītavā notiks Diānas Zandes vadīts nodarbību cikls ģimenēm veselīgu savstarpējo attiecību būvēšanai.
1. lekcija - Problēmu risināšana ģimenē. 
• Kas ir kontroles modelis un kā to izmantot problēmu risināšanā? 
• Problēmu risināšanas vingrinājums grupā.

2. lekcija - Attiecības ģimenē starp paaudzēm un brāļiem un māsām. 
• Kāpēc rodas konflikti ģimenē?
• Kā sekmēt labas attiecības starp bērniem un starp paaudzēm.

3. lekcija - Kā sekmēt prieku attiecībās starp bērniem, partneriem, paaudzēm? 
• Rituāli un tradīcijas  - dzirnakmens vai gaisa balons?
• Kas ir “īpašais laiks”? 
• Rūpes par sevi kā rūpes par citiem.


printēt Lasīt visu ziņu

Operatīvā informācija par meža ugunsgrēku Kandavas novadā28.05.2019

 Valsts meža dienests informē, ka turpinās meža ugunsgrēka uzraudzība un likvidācija. Šobrīd ir atjaunota satiksme gar meža ugunsgrēka vietu. Kopējā meža ugunsgrēka platība 15.6 hektāri.

"Latvijas valsts meži" brīdina, ka aizliegts atrasties likvidētā ugunsgrēka vietas tuvumā (118.kvartālā) sakarā ar bīstamību – sprādzienbīstami priekšmeti, krītoši koki u.c..

Ugunsgrēka riska teritorijas shēma ŠEIT


printēt Lasīt visu ziņu

Zemītes baznīcā viesojas Rīgas Doma baznīcas draudzes koris28.05.2019

26.maija vēlā pēcpusdienā Zemītes baznīcā, ar garīgās mūzikas koncertu “ Sirds lūgšana”, viesojās Rīgas Doma baznīcas draudzes koris, kuru diriģē mūsu novadnieks Toms Kazimirisaņecs.

Turpat stundu garā koncertā izskanēja kristīgās dziesmas izcilā kora dziedājumā. Ļoti priecājamies un esam pateicīgi Zemītes un novada ļaudīm, kas veltīja laiku, lai apmeklētu šo brīnišķīgo koncertu, kas dziļi emocionāli uzrunāja klausītājus ar dvēselisko un skanīgo saturu. Liels paldies Doma baznīcas draudzes kora koristiem par  iespēju baudīt viņu māksliniecisko sniegumu.

 Īpašs paldies diriģentam- mūsu Tomam- par piedāvāto iespēju. Pēc koncerta sarunā Toms atklāja, ka tas bijis viņa sens sapnis, atvest uz Zemītes baznīcu, citas baznīcas kori, lai veltītu koncertu savai dzimtajai vietai un baznīcai. Lai arī šī viesošanās nebija īpaši plānota, jo koris pirms tam dziedāja Tukuma baznīcā un Tomam radās ideja viesošanos mūsu pusē papildināt ar vēl vienu koncertu, mēs, zemītnieki, bijām tikai ieguvēji. Vēlreiz praksē pārbaudījās vislabākais cilvēku uzrunāšanas veids- vienam caur otru, nedēļas laikā klausītāji tika uzrunāti un viņi atsaucās aicinājumam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sākas audzēkņu uzņemšana Kandavas Deju skolā!

28.05.2019 - 07.06.2019

No 28.maija līdz 7.jūnijam sākas audzēkņu uzņemšana Kandavas Deju skolā profesionālās ievirzes klasēs un interešu izglītības grupās. Aicinām pieteikties bērnus no 4 gadu vecuma.

Pieteikšanās no 28.maija līdz 7.jūnijam, iepriekš zvanot skolas direktorei Andrai Eimanei (T.29407710). 

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību!

Aizvadīti Kandavas novada svētki “Novadnieku dienas”

24.05.2019 - 26.05.2019

No 24.-26.maijam Kandavas novads svinēja svētkus, kas šoreiz notika novadnieku zīmē, aicinot uz svētkiem novadā, Latvijā un pasaulē zināmus ļaudis kultūrā, sportā, mākslā, zinātnē, izglītībā, uzņēmējdarbībā un citās nozarēs, kas dzimuši, dzīvojuši, vai šobrīd dzīvo mūsu novadā.

Svētki kā allaž iesākās novada muzejā, kur uz tikšanos bija aicināti pagastu un pilsētas priekšsēdētāji sākot no 1991.gada, lai dalītos atmiņās par laiku, kad Latvija atguva neatkarību un pamazām veidojās Kandavas novads, līdz mūsdienām.

Vakarā Bruņinieku pilskalnā izskanēja novada uzņēmēju dāvana savam novadam- koncerts “Tango Sin Quinto” ar Aiju Vītoliņu, vēlāk Promenādē varēja vērot bārmeņu šovu, auto “tusiņu”, noskatīties brīvdabas kino “Klases salidojums”, cafe “Cuba” ar Sabiles amatierteātri, un citas aktivitātes. Vakars noslēdzās ar lāzeru šovu un diskotēku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32) galerija (28) galerija (21) galerija (73) galerija (21) galerija (174) galerija (23) galerija (55)

Sākas pieteikšanās mācībām pieaugušajiem gandrīz 800 programmās27.05.2019

Šodien, 27. maijā, atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Šogad piedāvāto programmu skaits, salīdzinot ar 2018. gadu, ir pieaudzis teju divkārt, un strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un pirmoreiz to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Plašākas mācību iespējas: Ceturtajā pieteikšanās kārtā ir būtiski palielinājies mācību klāsts un daudzveidība. Mācības 12 tautsaimniecības nozarēs piedāvā 82 izglītības iestādes visā Latvijā. Pirmoreiz mācību klāstā ir arī 29 dažādu profesionālās izglītības moduļu apguve, kas nepieciešami profesionālajai darbībai izvēlētajā nozarē. Šajā kārtā piedāvājumā ir arī sadarbībā ar  profesionālās izglītības iestādēm un uzņēmējiem izstrādātas mācības 8 mūžizglītības kompetencēs.

Pirmo reizi projekta laikā pieteikšanās norit tiešsaistē mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot latvija.lv autentifikāciju un e-pakalpojumu jebkurā diennakts laikā. Iedzīvotājiem vairs nav jāsūta pieteikums e-pastā vai jādodas uz izglītības iestādi klātienē.

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Ikviens strādājošais mācīties šī projekta ietvaros var vienu reizi.

Mācību piedāvājums top sadarbībā ar darba devējiem

printēt Lasīt visu ziņu

Paziņojums par līgumu slēgšanu Kandavas pārkraušanas stacijā27.05.2019

Līgumu slēgšana par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kandavas pārkraušanas stacijā (Daigones ielā 20)

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” informē, ka no 2019. gada 27. maija līdz 1. augustam Kandavas pārkraušanas stacijā nebūs iespējams noslēgt līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, kā arī, nevarēs norēķināties par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem.

Līgumus varēs noslēgt:
•Tukuma birojā (Rīgas ielā 1);
•Talsu birojā (Anša Lerha-Puškaiša ielā 6);
•rakstot pieteikumu – info@piejuraatkritumi.lv

Maksājumus varēs veikt:
•Tukuma birojā (Rīgas ielā 1);
•Talsu birojā (Anša Lerha-Puškaiša ielā 6)

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top