kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas pagastu rotaļu laukumi papildināti ar jaunām iekārtām02.11.2021

valdeki.jpgLai nodrošinātu pagastos dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem iespēju aktīvi darboties svaigā gaisā un uzlabot savas fiziskās prasmes, tika uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas un āra trenažieri bijušā Kandavas novada pagastos.

Cēres pagastā, līdzās Cēres skolai uzstādīti trīs rotaļu kompleksi dažāda vecuma bērniem un divi āra trenažieri par kopējo summu 10179,25 EUR bez PVN.

Matkules pagastā esošais rotaļu laukums papildināts ar jaunām šūpolēm, līdzsvara šūpolēm un atsperšūpolēm, diviem rotaļu kompleksiem, karuseli un soliņu par kopējo summu  9726,10 EUR bez PVN.

Laukumā pie Valdeķu kultūras nama uzstādīti divi rotaļu kompleksi dažāda vecuma bērniem, šūpoles un divas atsperšūpoles, kā arī ierīkota jauna smilšu kaste par kopējo summu 6438,50 EUR bez PVN.

Vānes pagastā esošais atpūtas laukums “Spāres” papildināts ar trīs āra trenažieriem un sporta kompleksu fizisko aktivitāšu veicināšanai par kopējo summu 5272,50 EUR bez PVN.

Zantes pagastā bērnu aktivitātēm uzstādīti divi rotaļu kompleksi, šūpoles un līdzsvara šūpoles, smilšu kaste, kā arī izbūvēta nojume ar soliņiem par kopējo summu 13200,25 EUR bez PVN.

Zemītes pagastā pie pagasta pārvaldes ēkas uzstādīts rotaļu komplekss,  virvju piramīda, atsperšūpoles un āra trenažieris par kopējo summu  10146,00 EUR bez PVN.

Tuvākajā laikā plānots nomainīt arī iekares šūpolēm, kuras neatbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 18 “Spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi”. Visu laukumu ierīkošanas darbus veica SIA “GoPlay”. Finansējums tika nodrošināts no pašvaldības budžeta.

Informāciju sagatavoja: Projektu vadītāja Sintija Kokina

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top