rudens-foto9.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jeļena Šnikvalde

jelena-snikvalde.jpgJeļena Šnikvalde vadījusi Kandavas novada izglītības pārvaldi četrus gadus, bet pirms tam ilggadēji strādājusi par metodiķi. Pēdējo divu gadu laikā lielu darbu ieguldījusi mācību procesa nodrošināšanā COVID -19 laikā. Gan attālinātā mācību procesa ieviešanā, gan pārtikas paku nodrošināšanā skolēniem, gan rūpēs par skolotājiem un iestāžu vadītājiem. Īpašs ieguldījums pēdējā gada laikā ir ārpus amata pienākumiem, pieaugušo izglītības attīstība, piedaloties un izstrādājot ERASMUS+ projektus, tā iegūstot papildus finansējumu, un radot iespēju daudziem interesentiem iegūt ārvalstīs nozīmīgu pieredzi dažādās pieaugušo izglītības jomās, gan teorijā, gan praktiski. Īpaši nozīmīgi tas ir šajā visiem tik saspringtajā laikā. Arī Latvijas mērogā, Jeļena Šnikvalde izstrādā projektus un nodrošina pedagogiem celt kvalifikāciju un mācās arī pati.

2021. gadā Jeļena Šnikvalde apbalvota ar apbalvojumu “Tukuma novada domes Atzinības raksts” par ieguldījumu pieaugušo izglītības attīstībā un izglītošanās iespēju veicināšanu ārvalstīs.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top