faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Šajā nedēļas nogalē Kandavas novads svinēs svētkusMērķi un motivācija- tavas nākotnes iespējas2 saules dienas kopā ar zāļu sievu Līgu Reiteri

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Aktualitātes Kandavas novadā no 25.aprīļa līdz 9.maijam


Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Kandavas novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Kandavai, Vānes ciemam un Zantes ciemam. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019.gada 3.maijā, plkst. 12:00, Kandavas kultūras namā Lielā ielā 28, Kandavā.


Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) jau trešo gadu iesaistās Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā “Pats savam saimes galdam”, kurā tiek piedāvāts grūtībās nonākušām ģimenēm iegūt papildu iespēju un mudinājumu  pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam. Projekta dalībnieki ar projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2019”  pieteikuma anketu var iepazīties Kandavas novada pagastu pārvaldēs pie sociālajiem darbiniekiem, Kandavas novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta nodaļā, kā arī pašvaldības mājas lapā. Pie šiem speciālistiem var saņemt, aizpildīt un nodot projekta dalībnieka pieteikuma anketas. Pieteikšanās šim projektam ir līdz 3.maijam ieskaitot. 
Kandavas novada iespēju fonds (KNIF), ar Kandavas novada domes atbalstu, izsludina 6. projektu konkursu „Dari pats!".


Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem
Līdz 2019.gada 15.maijam projektu pieteikumus var iesniegt Kandavas novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgas ieceres. Idejas realizēšanai iespējams saņemt atbalstu 400 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī 10% līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā. Apstiprinātie projekti būs jāīsteno ne vēlāk, kā līdz 2019.gada 31.oktobrim. 
Konkursa nolikumu un pieteikuma anketu var atrast Kandavas novada pašvaldības mājas lapā http://www.kandava.lv sadaļā „Jaunumi". 


Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, kura ietvaros 11. maijā  no plkst. 10:00 līdz 16:30 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas lasītavā notiks Diānas Zandes vadīts nodarbību cikls ģimenēm veselīgu savstarpējo attiecību būvēšanai. Divās nodarbībās tiks runāts par sarunāšanos ģimenē (pārī, starp paaudzēm), jo ģimenē sarunas mēdz beigties ar pārpratumiem vai pat konfliktu. Strīdi starp bērniem, starp pieaugušajiem, starp paaudzēm nogurdina un iztukšo. Tiks pārrunāts kādas prasmes jāstiprina, lai sarunas izdotos pēc iespējas labāk un biežāk, kā veicināt to, lai bērns (partneris, kolēģis) vēlas ar mums runāt un dzird to, ko mēs vēlamies pateikt?! Trešajā lekcijā lektore pievērsīsies arī jautājumiem par emocionālo vardarbību  - kas tā ir, kā to pazīt un samazināt.


30. aprīlī plkst. 11:00 Kandavas Kultūras namā uztura speciāliste Guna Rijkure un fizioterapeite Baiba Narvila vadīs nodarbības jaunajām un topošajām māmiņām. 45 min teorija un 45 min praktiskā vingrošana. 
1. daļa (11:00-12:30) jaunajām/zīdošajām māmiņām: Kā atgūt formu pēc dzemdībām jeb neaizmirst par sevi, uzturs bērniņa zīdīšanas laikā, kā ar uzturu novērst alerģiju risku mazulim.
2. daļa (12:30-14:00) topošajām mammām: Kā topošajai māmiņai veidot ēdienkarti; No kādiem produktiem izvairīties grūtniecības laikā, dzelzs deficīts 3 trimestrī, kā mazināt tieksmi uz specifiskiem ēdieniem, sports un skaistumkopšana grūtniecības laikā.


30. aprīlī plkst. 15:00-19:00 skeitparkā blakus Kandavas Jauniešu centram "Nagla" norisināsies "Eurodesk pikniks ar Eiropu", aicinot pulcēties jauniešus gan no Kandavas novada, gan no apkārtējiem novadiem un reģioniem uz dažādām interesantām un izzinošām aktivitātēm un ideju darbnīcām: Eiropa brīvsolī Kandavā; Eiropas mobilitātes burgers; Erasmus+ kokteilis; Eiropas Solidaritātes korpusa saldējums; Eiropas līdzdalības keksiņi;  viltotais zaķis; pikniks; dažādas tematiskās spēles par Eiropu un mobilitāti... Aktivitātes plānojas būt daudz un dažādas, ikviens varēs atrast sev vēlamo nodarbošanos.

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” informē, ka, sākot ar 2019. gada 1. maiju Kandavas pārkraušanas stacijā netiks pieņemti iedzīvotāju ievestie sadzīves atkritumi. Aicinām iedzīvotājus, kuri to vēl nav izdarījuši, noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Līguma noslēgšanu Kandavas novadā var pieteikt: rakstot uz e-pastu: inese.valtenberga@piejuraatkritumi.lv vai info@piejuraatkritumi.lv; zvanot uz tālr.nr.: 63123306.

29.aprīlī plkst. 11:00 domes sēžu zālē Kandavas novada dome rīko nekustamā īpašuma „Ceļinieku Karjers”, Cēres pagasts, Kandavas novads atsavināšanu, atkārtotu izsoli ar augšupejošu soli. Kandavas novada dome rīko nomas tiesību rakstisku izsoli nedzīvojamām telpām, kas atrodas Lielā ielā 24, Kandavā, Kandavas novadā. Pieteikumus rakstiskai izsolei nomas tiesību pretendents iesniedz slēgtā aploksnē Kandavas novada domē, Dārza ielā 6, Kandavā, līdz 2019.gada 29.aprīlim plkst.10:00.

7. maijā no plkst. 9:30 līdz 13:00 Kandavas novada domē un no plkst. 10:00 līdz 13:00 Vānes bibliotēkā notiks Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes apmācības par 2019.gada aktualitātēm platību maksājumos, projektos un valsts atbalsta izmantošanā, kā arī tiks sniegtas konsultācijas par Platību maksājumu pieteikumu aizpildīšanu. 

1.maijā no plkst. 9:00 skvērā pie Bruņinieku pilskalna pavasara stādu tirdziņš. Plkst. 12:00 skvērā pie mozaīkas Tūrisma sezonas atklāšana “Gliemeža modināšana”.


KULTŪRA
25.aprīlī plkst. 19:00 un 26. aprīlī plkst. 8:00 Kandavas kultūras namā bezmaksas kino- filma "NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI".
26.aprīlī plkst. 10:00 Pensionāru dienas centrā Kandavas novada Lūgšanu brokastis "Ticēt, kā bērni tic...". Ieeja ar ielūgumiem.
26.aprīlī plkst. 18:00 Cēres pamatskolā latviešu filma “Blakus”.
26.aprīlī plkst. 19:00 Zemītes tautas namā latviešu kino- krimināldrāma “1906”.
27.aprīlī plkst. 13:00 Zantes kultūras namā Labdarības koncerts "Laimīgas sirds" diena".
28.aprīlī plkst. 14:00 Matkules kultūras namā Pūņu amatierteātra viesizrāde "Karalistes gals".
30.aprīlī plkst. 13:30 Vānes kultūras namā klaunu šovs “Oki-Doki”.
30.aprīlī plkst. 20:00 Vānes kultūras namā pavasara koncerts “Tīrie joki”.
4.maijā no plkst. 10:00 Kandavas kultūras namā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Kandavā.
4.maijā plkst. 11:00 Vānes kultūras namā Baltā galdauta svētki Vānē.
4.maijā plkst. 18:00 Matkules kultūras namā Baltā galdauta svētki Matkulē.
4.maijā plkst. 22:00 Valdeķu kultūras namā pavasara balle kopā ar grupu "Es un Tu".


RADOŠĀS DARBNĪCAS
2.maijā plkst. 18:00 Kandavas Amatnieku biedrības telpās vakarēšana “Citādi krekli” kopā ar Ventiņu stāstnieci Līgu Reiteri. Līga demonstrēs kreklu šūšanas tradīcijas, kā no viduslaiku kreklu piegrieztnes tikt līdz mūsdienīgai kleitai vai vasaras mētelim. Līdzi diegs, adata, šķēres un auduma gabals. Der no plāna zīda līdz biezam mēbeļaudumam.


SPORTS
29.aprīlī plkst. 15:00 Zantes kultūras namā galda hokeja turnīrs.


IZSTĀDES
11.04.- 18.05.2019 Kandavas mākslas galerijā Ilzes Pauliņas gleznu izstāde "Ir piepildīts!"
10.04.- 09.05.2019 Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns" gleznotāja Jāņa Jēkabsona izstāde "Klusums". 
10.04.- 30.04.2019. Zantes kultūras namā Aijas Vīnakmenes vizualizēts stāsts - glezna fotogrāfijās "Lielai dienai pretim traucot...".
11.11.2018 - 11.11.2019. Kandavas novada muzejā Jauna pastāvīgā izstāde "Brīvs, kam dūša brīvam būt".

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top