faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aktualitātes Kandavas novadā no 15.- 29.martam 14.03.2019

Gatavojoties Lieldienām un veicinot tūrisma attīstību Kandavas pilsētā un novadā, Kandavas novada Kultūras un Sporta pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada domi, izsludinājusi konkursu “Lieldienu zaķu figūras”, aicinot ikvienu iedzīvotāju un uzņēmumu izgatavot savu Lieldienu zaķa figūru.

Zaķa figūru var veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi, jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā.  Figūrai jābūt vismaz 1.50 m augstai un tajā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta. 

Labāko darbu autorus apbalvos 21.aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā. Galvenā balva – EUR 100.00.

Darba skice un izmēri, darba nosaukums un autori, kā arī tehniskās specifikācijas (ja tādas ir- piemēram, elektrības pieslēguma nepieciešamība, utt.) jāiesūta līdz 18.martam  e-pastā ksparvalde@kandava.lv . Darbi jāiesniedz līdz 12.aprīlim Kandavas kultūras namā personīgi (Lielā iela 28, Kandava, Kandavas novads, Latvija) vai arī ar kurjera pasta palīdzību.

 

 Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde aicina pretendentus pieteikties Kandavas novada muzeja vadītāja vakancei.

Pretendentam izvirzītās prasības:  

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;

- teicamas latviešu valodas zināšanas un labas zināšanas vienā svešvalodā;

- kandidātam jābūt zināšanām un izpratnei par muzeju darbību un funkcijām, labām sadarbības un komunikācijas prasmēm.

Pieteikties līdz š.g.18.martam, sūtot CV uz epastu ksparvalde@kandava.lv

 

 Interesenti tiek aicināti piedalīties piemiņas pasākumā II Pasaules karā kritušajiem latviešu leģionāriem, kas notiks 16.martā Brāļu kapos Lestenē.

Autobuss kursēs uz Lesteni 16.martā plkst.12:00 no laukuma pie Kandavas ugunsdzēsēju depo.

 

 No 13.marta līdz 6.aprīlim Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā apskatāma Anitas Melderes gleznu izstāde “Dārzs pie jūras”.

 

 15.martā plkst.19:00 Zemītes tautas namā notiks novada vokālo ansambļu  sadziedāšanās koncerts, kurā piedalīsies arī draugi no Tukuma novada.

 

 15.martā plkst.20:00 Kandavas Sporta hallē līdzjutēji tiek aicināti uz basketbola spēli, kurā spēkiem mērosies Kandava/COMPOR ar Ventspils Augstskolas komandu.

 

 16.martā no plkst. 10:00 interesenti aicināti piedalīties talkā "Dižozolu atbrīvošana". Tikšanās plkst. 10:00 pieturā "Plosti". Līdzi ņemt darbam un laika apstākļiem piemērotu apģērbu (cimdus) un apavus (ūdens necaurlaidīgus). 

Talku rīko Abavas ielejas attīstības centra biedrība sadarbībā ar Kalnmuižas pili un Dabas aizsardzības pārvaldi. Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 28396830 (Iveta Piese).

 16.martā plkst. 16:00 Kandavas Sporta hallē notiks Kandavas novada kausa izcīņas šautriņu mešanā 5.posms.

 

23.martā plkst. 19:00 ar īpašu koncertu Kalnmuižas pilī viesosies trīs populārākie Latvijas tenori – Nauris Puntulis, Guntars Ruņģis un Miervaldis Jenčs. Kā pauž mākslinieki, šī būs ekskluzīva iespēja noklausīties viņu koncertprogrammu, kas sevī ietver populārākās dziesmas, kas gadu gaitā  izskanējušas neskaitāmos viņu koncertos. Koncertā kopā ar "Trīs Latvijas Tenoriem" uzstāsies pianists Māris Žagars.

25.marts - Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi novadā: plkst. 12:00 piemiņas brīdis Matkules piemiņas vietā; 12:45 piemiņas brīdis Zantē pie piemiņas akmens; 14:30 ziedu nolikšana pie represēto akmens Kandavas stacijā( autobuss no Depo laukuma uz Kandavas staciju plkst. 14:15) ; 15:00 ziedu nolikšana pie represēto akmens Kandavā. Pēc pasākuma koncerts Kandavas Mākslas un mūzikas skolā.

25.martā astoņdesmit gadu jubileju svinēs Kandavas gleznotājs Toms Šliseris, atzīmējot to ar izstādi Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns".

 Izstāde atvērta no 14.marta. Uz tikšanos ar jubilāru visi mīļi gaidīti 30.martā plkst.13:00 turpat "Vējspārnā". 

 

29.martā no plkst. 15:00 līdz 19:00 Kandavas novada sociālā dienesta zālē (Jelgavas iela 4a, Kandavā) notiks onkoloģisko slimību profilakses pasākums iedzīvotājiem. Plkst.15.00 - Par onkoloģijas diagnostiku, ārstēšanu  - onkoloģe- ķīmijterapeite Dr. Santa Volkolakova; Plkst.16.30 - "Pacientes pieredze" lekcija - diskusija - Irīna Januma, krūts vēža pacientu atbalsta biedrības “VITA” vadītāja ( ar pieredzi kopš 2006.gada); Plkst.17.30 –Par uzturu onkoloģijas profilaksei un  ārstēšanas laikā - sertificēta uztura speciāliste Ilze Lutere. Pasākuma laikā paredzēta krūšu pašpārbaudes apmācība (demonstrējums ar mulāžām) un speciālistu atbildes uz interesentu jautājumiem.

Kandavas  novada Pensionāru  biedrības valde izsludina Kandavas  novada  pensionāru  biedrības  biedru  kopsapulci  aprīļa  pirmajā  pirmdienā,  2019.  gada  1.  aprīlī  plkst.  11:00  pensionāru  dienas  centrā  Kandavā,  Jelgavas  ielā 4a.

Aicināti  visi  Kandavas  novada  pensionāru  biedrības  biedri  un  aktīvākā  novada  pensionāru  daļa. Pagastu pensionāru atvešanai uz sapulci tiks organizēts transports.

 

 Aicinām topošos audzēkņus un viņu vecākus uz atvērto  durvju dienām Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā š.g. 22.martā un 26.aprīlī!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top