faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Notikumi Kandavas novadā no 11. līdz 28.jūnijam13.06.2018

14.jūnijā Kandavas novadā notiks piemiņas pasākums, pieminot 1941.gada 14.jūnija represijās cietušos novada iedzīvotājus. Plkst. 13:30 ziedu nolikšana un piemiņas brīdis Kandavas stacijā. Plkst. 14:00 piemiņas brīdis pie Represēto akmens Kandavā. Autobuss uz Kandavas staciju aties plkst. 13:15 no laukuma pie ugunsdzēsēju depo Kandavā.


Kandavas novada dome izsludina konkursu uz Izglītības pārvaldes vadītāja amatu. Pieteikums amatam jāiesniedz vai jāiesūta līdz  2018.gada 26.jūnijam plkst.13:00. Pieteikumu var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu - Kandavas novada dome, Dārza ielā 6, Kandavā, Kandavas novadā LV-3120, nosūtot pa e-pastu uz adresi: dome@kandava.lv, vai iesniedzot personīgi Kandavas novada domē 202.kabinetā. Uz aploksnes vai sūtot pieteikumu pa e-pastu jānorāda „Konkursam uz Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja amatu”.


Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 5.projektu konkursu „Dari pats!"
Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem. 
Šogad projekta konkursa virsmērķis ir īstenot pa vienam iedzīvotāju iniciatīvas projektam – Cērē, Matkulē, Kandavas pagastā, Kandavas pilsētā, Vānē, Zantē un Zemītē.
Līdz 2018.gada 29.jūnijam projektu pieteikumus var iesniegt Kandavas novada nevalstiskās organizācijas vai iedzīvotāju grupas, kas apvienojušās, lai īstenotu kopīgas ieceres. Idejas realizēšanai iespējams saņemt atbalstu 400 eiro apmērā, bet projekta īstenotājiem jānodrošina arī 10% līdzfinansējums, kas var būt naudas, brīvprātīgā darba vai mantas/pakalpojumu ieguldījuma veidā. Konkursa uzvarētājiem pieteiktie projekti būs jāīsteno ne vēlāk, kā līdz 2018.gada 31.oktobrim.


Uzsāksies Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” siltināšanas darbi
Kandavas novada dome ir saņēmusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) lēmumu par projekta pieteikuma “Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” energoefektivitātes paaugstināšana” apstiprināšanu. 
Projekta kopējās izmaksas ir 693 260,88 EUR, no kurām 458 150,00 EUR ir ERAF finansējums un 24 255,00 EUR valsts budžeta dotācija. Projektu paredzēts īstenot līdz 2018.gada decembrim. 
Pārbūves laikā ar 18. jūniju audzēkņi  tiks pārvietoti uz Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas telpām. Aicinām bērnu vecākus būt saprotošiem par sagādātajām šī brīža neērtībām! 


Cēres ceļš būvniecības gaidās
Ne tikai Cēres pagasta iedzīvotāji, bet arī Kandavas novada domes vadība ir gaidās, kad uzsāksies ceļa V-1435 Līgas - Zentene - Rideļi, Cēres ceļa asfaltēšana darbi posmā 0,00 - 4,16 km garumā, un arī pārējie attiecīgie Cēres ceļa posmu būvniecības darbi. 
Kā zināms iepirkums par būvniecības darbiem ir noslēdzies, un līgums par ceļa būvniecību ir noslēgts ar SIA "STRABAG". Tika solīts, ka darbi uzsāksies jau pēc 10. jūnija, tāpēc domes priekšsēdētāja Inga Priede 11. jūnijā vērsās pie VAS “Latvijas Valsts ceļi”, lai noskaidrotu situāciju. Tika saņemta atbilde, ka būvnieks ir gatavs darbus uzsākt kaut tūlīt, bet problēma ir tajā, ka iepirkumā uz būvuzraudzību nav pieteicies neviens pretendents, tāpēc konkurss jāsludina atkārtoti, ar cerībām, ka darbus varēs uzsākt jūlijā. Tas, ka nav pieteicies neviens pretendents, skaidrojams ar speciālistu trūkumu un to, ka valstī patlaban noris ļoti intensīva būvniecība, un uzraugiem ir ļoti stingras prasības – viņiem jābūt konkrētajā objektā, nevis vairākos objektos vienlaicīgi. 
Projektā ir paredzēts, ka VAS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” ir jānodrošina ceļa atputekļošanas darbi līdz būvniecības uzsākšanai. Darbi tika plānoti jau maijā, bet netika veikti. Vērsīsimies atkārtoti, lai tas tiktu izdarīts, tāpat sekosim līdzi, lai pēc iespējas ātrāk, senlolotais sapnis par ceļa asfaltēšanu piepildītos. 


Sporta Klubs “Kandava” aicina piedalīties gadskārtējā velobraucienā, šoreiz-  22.jūnijā uz Kalnmuižu. Starts no Kandavas sporta halles plkst. 17:00. Distances garums ~30 km.
Pieteikšanās līdz 20.06.2018. (mob.: 29457272 (Andris), e-pasts: kandavasports@inbox.lv).

Aicinām visus interesentus pieteikties Kandavas Mākslas plenēram "Radošais Mākslas mirklis- 2018", kurš notiks no 16. līdz 31.jūlijam. Plenērs norisināsies Kandavas pilsētvidē un dalībnieki strādās grupās atbilstoši savām interesēm: keramika (Darbnīcas vadītājas- māksliniece, podniece Matilde Laura Ikerte un māksliniece, keramiķe Katrīna Vīnerte), gleznošana (Darbnīcas vadītāja- gleznotāja, Tukuma Mākslinieku grupas vadītāja Ingemāra Treija) un mozaīka Darbnīcas vadītāja Jeļena Kažoka). Kā ierasts arī vakari tiks pavadīti kopīgi radošā atmosfērā: ekskursija pa Kandavu ar gidu Māri Lāci, vakars kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku, vakars pie ugunskura ar apģērbu batikošanu un zīda apgleznošanu un keramikas cepļa kurināšana. Vietu skaits ierobežots. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv vai zvanot māksliniecei Lindai Romanovskai - 26369421.

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Vasara Kandavas novadā”
Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Vasara Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu! Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv 

Jauniešu centrs “Nagla” aicina Kandavas novada jauniešus (vecumā no 13 līdz 25 gadiem) pieteikties vasaras pieredzes braucieniem uz Brocēnu un Skrundas, Tukuma un Olaines un Kuldīgas un Aizputes jauniešu centriem. Plašāka informācija un pieteikšanās pie jauniešu centra vadītājas Ievas Ozoliņas (28329487).

17.jūnijā Cēres estrādē pirmizrāde "Brangais ķēriens" Cēres amatierteātra "Saime" izpildījumā, savukārt 21.jūnijā plkst. 19:00 brīvdabas estrādē “Ozolāji” ielīgošanas izrāde “Skroderdienas Silmačos”. Režisors Voldemārs Šoriņš.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top