kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSvētdiena 27.09.2020
Ilgonis, Ādolfs

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Aktualitātes Kandavas novadā no 1.-15. septembrim04.09.2019

DONORU DIENA Kandavā notiks 5.septembrī

Ceturtdien, 5.septembrī Kandavas Sociālās palīdzības centrā, Jelgavas ielā 4A, no plkst. 10.00 līdz 13.00 notiks Donoru diena. Šobrīd Valsts asinsdonoru centra asins krājumā nepieciešams papildināt O+, A+ un O- asins grupu rezerves, taču gaidīts ir ikviens donors.

 

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā Biroja administratori/-u uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi. Darba vietas adrese: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

Atalgojums: mēneša darba alga no 600,00 EUR līdz 700,00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikties var sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai uz juridisko adresi: “Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV - 3120.

Vakance aktuāla līdz 2019.gada 6.septembrim.

  

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā autoskola no š.g. 19. septembra organizē B kategorijas autovadītāju apmācību.

Pirmā tikšanās 10. septembrī plkst. 16.00 311. kab., Skolas ielā 10, līdzi ņemot pasi. Sīkāka informācija pa telefonu 26590513.

Aicināti visi interesenti!

 

Aicina uz tikšanos jaunas aizdevumu platformas veidošanā reģionā

Potenciāliem un esošiem finanšu apsaimniekotājiem biedrības “Kandavas Partnerība” darbības teritorijā. Starpteritoriālā sadarbības projekta ‘Reģiona finanses reģiona uzņēmējdarbībai’ (RFRU) ietvaros.

 Norises vieta: Biedrības “Jaunpils reģionālās attīstības centrs "Rats"” telpas, „Jaunkalni”, Jaunpils, Jaunpils novads

 Datums: 26.09.2019.     Sākums: plkst. 16.00

 Tikšanās mērķis ir apzināt lokālos, privātā sektora aizdevējus, palīdzēt izveidot jaunu aizdevuma platformu, finanšu apsaimniekošanai aizdotu līdzekļu formā kā fiziskām tā juridiskām personām.

 Tikšanās mērķa auditorija – esoši finanšu aizdevēji un potenciāli investori.

 Tikšanās ietvaros:

 1.      Prezentācija par ieceri reģionālo finanšu apsaimniekošanā, projekts ‘Reģiona Finanses Reģiona uzņēmējdarbībai’, Projekta vadītāja Kristīne Ragaine-Volnianko.

2.      Klātienes saruna ar KKS “Allažu Saime” ilggadīgu vadītāju Ēriku Čoderu par aizdevumu apsaimniekošanas praksi un pieprasījumu ne banku sektorā Latvijā.

3.      Klātienes tikšanās ar zvērinātu advokātu Dāvi Volksonu par juridiskiem risinājumiem aizdevumu apsaimniekošanas veidos, metodēs.

 Lūgums apstiprināt savu dalību: Inta Haferberga, tel.nr.28390394, e-pasts:intaha@inbox.lv 

  KULTŪRAS PASĀKUMI

Līdz 26.septembrim Kandavas kultūras nama galerijā “Vējspārns” apskatāma viena no Latvijas ievērojamāko gleznotāju – Jura Ģērmaņa gleznu izstāde. Izstāde apskatāma darba dienās no 10:00 – 16:00. Ieeja bez maksas.

 11.septembrī multfilma “Lielais ceļojums” plkst.10:00 Zemītes tautas namā, plkst.17:00 Kandavas kultūras namā

 11.septembrī plkst. 18:00 Matkules kultūras namā dzejas dienām veltīts pasākums ”Kā mirkli izteikt dzejā”- vānenieces Aijas Vīnakmenes sajūtas fotogrāfijās un dzejā.

Stāsti par sajūtām, mūzām un ļaušanos mirklim. Līdz septembra beigām kultūras namā būs skatāma Aijas foto izstāde.

 11.septembrī 19:30 Zemītes tautas namā spēlfilma “TUR”.

 

SPORTA PASĀKUMI

3. un 4.septembrī Kandavas novada atklātais futbola čempionāts 7x7 vīriešiem

3.septembrī plkst. 19:00 Jaunpagastā Virbi/Artiuss- Kandava/Nereāls

4.septembrī plkst.19:00 Kandavas KMV sporta laukumā Universālie sportisti- Z/S Arvo

6.septembrī plkst.19:00 Kandavas KMV sporta laukumā Universālie sportisti- Pūre. Pēc spēles futbola čempionāta noslēgums- apbalvošana.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top