faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Notikumi Kandavas novadā no 1.maija- 31.maijam09.05.2018

1.maijā skvērā pie Bruņinieku pilskalna notika ikgadējais Pavasara stādu tirdziņš un tūrisma sezonas atklāšana Kandavā "Ar zirgu uz Kandavas tirgu", kuras ietvaros notika Kandavas akmens mūra tilta pār Abavu godināšana. Tiltam šogad aprit jau 145 gadskārta. Pēc tam notika atpūtas vietas tehnikuma stadionā atmodināšana pēc ziemas sezonas.

Savukārt, Kandavas kartodromā notika Kandavas novada domes kausa izcīņa kartingā un Senioru brauciens.

Šajā dienā, līdz ar kartingu sacensību sezonas atklāšanu, Kandavā svinīgi tika atklāts arī pasaulē pirmais čempionāts elektriskajiem kartingiem. LMT Autosporta Akadēmijai (LMT AA) izdevies radīt unikālu projektu ne vien Latvijā un Eiropā, bet arī pasaulē.

Svinīgajā sacensību atklāšanā komandas, sportistus un skatītājus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Latvijas Republikas Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisijas vadītājs Valdis Brutāns un LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs Dainars Dambergs. 

Šis ir vēsturisks mirklis gan Latvijas, gan pasaules mērogā, un ir ļoti patīkami būt pirmajiem pasaulē. Tas ir mirklis, kur sports satiekas ar mūsdienu tehnoloģijām, kas ir autobūves un autosporta nākotne.

4.maijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, tika atzīmēti "Baltā galdauta svētki", Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena jeb mūsu valsts otrā dzimšanas diena.

Kandavā svētki iesākās kultūras namā ar pasākumu "Esmu dzimis Kandavas novadā", 2017.gadā dzimušo novadnieku svinīgo uzņemšanu novadnieku saimē un viņu vecāku godināšanu. Svētki turpinājās ar Kandavas radošo skolu audzēkņu koncertu, tālāk sekoja kāršu pupu dēstīšana Promenādē un Baltā galdauta svētki novada muzejā.

Pasākumi visas dienas garumā notika arī visos pagastos.

Ar tradicionālajām sacensībām šķēpmešanā " Kurzemes kausu izcīņa" ir sākusies vasaras sezona vieglatlētikā. 27.aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionā pulcējās jaunie šķēpa metēji no Kandavas, Liepājas, Ventspils novada, Ventspils pilsētas, Talsu novada, Mārupes Sporta centra, BJSS " Arkādija" /Rīga un Kuldīgas novada. Pavisam sacensībās piedalījās 115 sportisti, tajā skaitā 35 Kandavas novada Bērnu  un Jaunatnes sporta skolas vieglatlēti. 

Mūsu skolas audzēkņiem izdevās izcīnīt sešas dažāda kaluma medaļas. Zelta medaļu C gr. Zēniem izcīnīja Mariuss Brīvkalns ar rezultātu 37.25m. Zelta medaļu izcīnīja arī Amanda Vīndedze, kura startējot D grupā meitenēm 400g smago šķēpu aizmeta 17.20m tālu, kā arī šīs pašas grupas zēniem uzvaru izcīnīja Kārlis Asars 400g smago šķēpu raidot 24.36m tālu. 

 Sudraba medaļas izcīnīja Rihards Jakobovics, kurš startējot A grupā 700g smago šķēpu raidīja 35.30m tālu. Te gan jāpiebilst, ka šīs grupas uzvarētājs K.Skuruls ( Kuldīga) uzvarēja ar rezultātu 53.33m. Vēl sudraba medaļa Anabellai Pāžai, kura startējot D grupā uzrādīja rezultātu 15.72m. Bronzas medaļu C grupas meitenēm izcīnīja Parisa Kaņepe, ar rezultātu 25.54m.

13.maijā plkst.12:00 notiks pirmā projekta “Tuvā nekuriene” aktivitāte- “Plaukstas lieluma pavasaris”.  Sākums Kandavā pie Kuršu pilskalna, turpinājums Pūzurgravā un brīvdienu mājā “Jaunkrastmaļi” . Pārgājiens kopā ar dabas eksperti Agnesi Priedi, Abavas senlejas etīdes fotogrāfijās un mūzikā kopā ar Lieni Grosu u.c. interesantas nodarbes. Projektā paredzētas 5 aktivitātes, tās turpināsies visas vasaras garumā un noslēgsies 20.oktobrī, projektu īsteno biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs”. Piedalīšanās bez maksas.

18.maijā plkst. 15:00 Kandavas kultūras namā notiks Kandavas novada iedzīvotāju forums, ar kuru noslēgsies projekta "Esi pilsoniski aktīvs- piedalies, iesaisties un dalies Kandavas novadā" aktivitātes. Apkaimes ideju darbnīcas notika visos novada pagastos laika periodā no 14.aprīļa līdz 4.maijam. 

19.maijā notiks Zantes pagasta svētki “Kad baltos ziedos pavasaris plaukst”. Svētku atklāšana jau plkst. 11:00 sporta laukumā. Uz svētkiem ierašanās ar baltu akcentu apģērbā. Baltāk tērptajam – balva! Visas dienas garumā dažādas aktivitātes, sporta sacensības, svētku tirdziņš, Zantes zupa, bet vakarā dziedošās aktrises Marijas Bērziņas koncerts un balle ar grupu “Lietus blūzs”.

19.maijā no plkst.19:00 līdz 24:00 Kandavas novada muzejā notiks Muzeju nakts “Šūpulis” pasākumi: Sigitas Jevgļevskas un Māra Kupča koncerts, ekskursija “Kandavnieku šūpulis”, brīvdabas kino, radošā darbnīca- koka apgleznošana un izstāde “Mēs no Kandavas”.

Maija nogalē no 25.- 27.maijam notiks Kandavas novada svētki “Lustīga dzīvošana” , kuru moto – Ar ozola spēku!

25.maijā plkst.18:00 Zinātniskā konference; 19:00 ērģelnieces Ilonas Birģeles koncerts Kandavas ev.lut.baznīcā; 21:00 koncerts “Savējie savējiem” ar vietējo solistu piedalīšanos Bruņinieku pilskalnā, bet no 23:00 “Pagalma stāsti” vecpilsētas interesantākajos iekšpagalmos.

26.maijā plaša pasākumu programma no rīta gaismas līdz nākamā rīta gaismai. Svētku tirdziņš, izglītības iestāžu koncerts, retro motociklu Jawa festivāls, hip-hop mūziķa Ozola koncerts, visi nosauktie pasākumi notiks Promenādē, svētku gājiens cauri pilsētai uz brīvdabas estrādi Ozolāji, koncerts ar pazīstamu mūziķu piedalīšanos un zaļumballe, kā arī vēl citas aktivitātes.

Svētku trešajā dienā- 27.maijā plkst. 12:00 slavenā Pīlīšu regate pa Promenādes strautu, 14:00 sacensības “Trakais nobrauciens 2018”un noslēgumā Drifteru šovs.

Sekojiet informācijai www.kandava.lv

printēt

Notikumi Kandavas novadā no 10.aprīļa līdz 28.aprīlim11.04.2018

Līdz 16. aprīlim Kandavas novada iedzīvotāji var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem Kandavā. Strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā, tostarp arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. Mācības Kandavā pieejamas tādās nozarēs kā jaunākās tendences ēdienu un konditorejas gatavošanā un noformēšanā, Apgaismes un spēka instalācijas ierīkošana, Programmējamie kontrolleri un C1 kategorijas autovadītāju apmācība. Mācības Kandavā nodrošina Kandavas Lauksaimniecības tehnikums. Plašāka informācija pieejama vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv. Vai Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā- vadītāja Jeļena Šnikvalde (t. 28618612; E-pasts: liene.snikvalde@inbox.lv).

Kandavas novada dome izsludinājusi fotokonkursu “Pavasaris Kandavas novadā”. Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1.marta līdz 31. maijam. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistāko fotogrāfiju autori saņems balvas! Fotogrāfijas konkursam lūdzams iesūtīt līdz 2018. gada 31. maijam, plkst. 12.00. Konkursā tiks apbalvotas trīs skaistākās fotogrāfijas. Konkursam iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas mājaslapā www.kandava.lv  un pašvaldības sociālo tīklu kontos.

 Nodibinājums “ Kandavas novada iespēju fonds” ir  iesaistījies Latvijas valsts budžeta finansētā programmā „NVO fonds” ar projektu „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”. Šī projekta mērķis ir veicināt Kandavas novada iedzīvotāju ieinteresētību, aktivitāti un sadarbību kopienai svarīgu jautājumu risināšanā, pilsonisko iesaisti un līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā.

Aicinām visus interesentus apmeklēt apkaimes ideju darbnīcas:

14.04.2018. plkst. 10:00-14:00 Zantes kultūras namā un plkst. 15:00-19:00 Vānes kultūras namā

27.04.2018. plkst. 17:30-20:30 Zemītes tautas namā

28.04.2018. plkst. 15:00-19:00 Matkules kultūras namā

04.05.2018. plkst. 10:00-14:00 Cēres skolā un Kandavas novada forumu, kurš notiks 18.05.2018. plkst. 15:00-19:00 Kandavas kultūras namā.

 

 Kandavas novada dome aicina darbā  būvvaldes vadītāju.

Jūsu CV, pieteikuma vēstuli, kā arī izglītības dokumentu kopijas ar norādi „Būvvaldes vadītājs” lūdzam iesniegt līdz 2018.gada 23.aprīlim (ieskaitot) Kandavas novada domē personīgi 202.kabinetā, vai pa pastu: Dārza ielā 6, Kandava, Kandavas novads LV-3120, vai elektroniski e- pasta adrese dome@kandava.lv, tālrunis 63107365.Sīkāka informācija www.kandava.lv -sadaļā Vakances.

  

Līdz 27.aprīlim Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns" apskatāma gleznu izstāde "Atspulgs". Tā ir divu mākslinieku - Natālijas Baiduk ( Kluoda) un Nugzara Paksadzes kopdarbs. Natālija Baiduk nāk no Baltkrievijas, bet ar saknēm Lietuvā, Nugzars Paksadze ir gruzīns, no 1982.gada savu dzīvi saistījis ar Latviju un dzīvo Lapmežciemā. 

  

Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā, līdz 28.aprīlim atvērta Latvijas Kristīgās akadēmijas ikonogrāfu- akadēmijas studentu, pasniedzēju un absolventu ikonu izstāde “Augšāmcelšanās gaisma”.

  

21.aprīlī plkst.18:00 Kandavas kultūras namā notiks astotais Kurzemes Orķestru festivāls, kurā piedalīsies Ziemeļkurzemes kamerorķestris, kamerorķestri no Mārupes, Siguldas, Priekules un Kuldīgas mūzikas skolām, simfoniskie orķestri no Ķekavas novada un Madonas mūzikas skolas, stīgu instrumentu spēles audzēkņi no Tukuma un Kandavas novada mūzikas skolām.

 23.aprīlī no plkst. 9:30-13:00 Kandavas novada domē un no plkst. 10:00 - 13:00 Vānes pagasta bibliotēkā notiks klātienes konsultācijas un pieteikšanās platību maksājumiem. Šajā laikā LAD sniegs klātienes konsultācijas un palīdzēs klientiem aizpildīt platību maksājumu pieteikumus elektroniski. Klientiem, kuriem nepieciešama palīdzība vai nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, iespēja iesniegt pieteikumus būs gan minēto konsultāciju laikā, gan arī apmeklējot LAD klientu apkalpošanas centrus.

 28.aprīlī notiks Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas absolventu un bijušo darbinieku salidojums.

No plkst. 15:00 reģistrācija Skolas ielā 10; plkst. 15:30  iespēja apmeklēt bijušo skolotāju un klases biedru atdusas vietas Kandavas kapsētās;  plkst. 17:00  ekskursija pa Ozolu ielas skolu; plkst. 18:00 salidojuma svinīgās atklāšanas koncerts skolas aktu zālē. Vēlāk saviesīgais vakars kopā ar grupu “CEĻOJUMS”. Informācija www.kandava.lv -sadaļā notikumi.

  

28. aprīlī Kandavas novada “Kalnmuižas pilī” notiks Guntara Rača autorvakars ar pazīstamu mūziķu piedalīšanos, dzejas lasījumiem, atmiņu stāstiem un populārām dziesmām. Piedalīsies Tomass Kleins (Līvi, Leģions, Fomins & Kleins) - ģitāra, vokāls, Katrīna Bindere - vokāls, un Andris Alviķis (bet bet) - bass un balss.

Pasākuma laikā tiks lasīti dzejoļi no 2017.gada vispieprasītākās grāmatas Latvijā - "365" 1. un 2. daļas. Grāmatas būs iegādājamas pirms un pēc pasākuma un autors ar prieku sniegs autogrāfus.

 

 

printēt

Notikumi Kandavas novadā no 17.marta līdz 1.aprīlim23.03.2018

Marta vidū Rīgā notika Kultūras Ministrijas rīkotais seminārs par romu tautības pārstāvju labāku iesaistīšanu darba tirgū, kas tika īstenots projekta „Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās” ietvaros ar Eiropas Savienības programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība 2014 – 2020” finansiālo atbalstu. Tā kā Kandavas novadā dzīvo samērā daudz romu tautības iedzīvotāju, mūsu novads ir iesaistījies šajā projektā un minētajā seminārā piedalījās arī Kandavas novada pārstāvji- Zantes pamatskolas direktores pienākumu izpildītāja Elita Ose un skolas romu tautības skolotājs Dainis Krauklis, kurš vadīja arī semināra otro daļu- paneļdiskusiju.

 Pagājušās nedēļas nogalē Kandavas Valsts Lauksaimniecības Tehnikuma Auto apmācību poligona teritorijā izveidotajā trasē norisinājās WURTH Ziemas kausa trešais posms. Savukārt, šajā nedēļas nogalē – 24.martā noslēgsies ne tikai WURTH Ziemas Kauss, bet arī visticamāk notiks pēdējais auto sprinta posms ziemas apstākļos Latvijā!  Noslēdzošais posms arī norisināsies Kandavas trasē, šoreiz mainot braukšanas virzienu uz pretējo pusi.

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa izcīnījusi Latvijas čempiones titulu škēpmešanā LR ziemas čempionātā U-18 vecuma grupā, kas notika 16.martā  Rīgas tehniskās koledžas stadionā. LR ziemas čempionāts notika neierastos laika apstākļos. Gaisa temperatūra - 5 grādi, auksta ziemeļu vēja pavadībā, tāpēc arī rezultāti visai pavasarīgi. Uzvarai Ievai pietika ar 37.73 metru tālu raidījumu. 

 Atbalstot Zemes stundu, kas norisinās visā Latvijā, 24. martā plkst. 20:30 uz stundu tiks izslēgts pilsētas apgaismojums Kandavā. Ikviens Kandavas novada iedzīvotājs, uzņēmums, ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

 25.martā Kandavas novadā notiks Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīti pasākumi.

12:00 Zantē pie piemiņas akmens

12:00  Matkulē pie piemiņas akmens

13:30- Ziedu nolikšana Kandavas stacijā (autobuss uz Kandavas staciju aties no Tirgus laukuma pie ugunsdzēsēju depo Kandavā plkst. 13:15).

14:00- Atceres brīdis Kandavā pie Represēto piemiņas akmens.

 Mūsu novada jauktie vokālie ansambļi „Do-re-mi” no Valdeķu kultūras nama un  senioru ansamblis „Vīgriezes” no Kandavas kultūras nama parādīja labu sniegumu starpnovadu vokālo ansambļu skatē Tukumā, kas tika novērtēts ar I. pakāpes diplomiem, attiecīgi iegūstot 40,76 un 41,33 punktus un ieteikumu piedalīties 2.kārtā, kas Kurzemes reģionā notiks jau šosvētdien 25.martā Kuldīgā. Abus ansambļus vada Dzintra Linde.

  23.martā no plkst. 11:00  notiks atvērto durvju diena Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. Sīkāka informācija mājas lapā www.kandava.lv  sadaļā - notikumi.

 24.martā plkst. 10:00  Kandavas kultūras namā notiks Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības gada pārskata Biedru kopsapulce.

Darba kārtībā: 1.Pārskats par KNKKS 2017.gada saimniecisko darbību un gada pārskata apstiprināšana; 2.Auditorfirmas ziņojums un tā apstiprināšana; 3.Valdes, kredītkomitejas, revīzijas komisijas lēmumu apstiprināšana; 4.2018.gada budžeta un saimnieciskās darbības plāna apstiprināšana; 5.Valdes, kredītkomitejas un revīzijas komisijas vēlēšanas; 6.Dažādi ar sabiedrības darbību saistīti jautājumi.

 24.martā plkst. 12:00 aicinām uz Pasaules ūdens dienai veltītu pārgājienu pa Imulas dabas taku Abavas senlejā. Pārgājiens ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 22. martam, zvanot pa tālr. 28385025 vai rakstot e-pastu andra.ratkevica@daba.gov.lv.  Dabas taka ved pa gleznaino Imulas upes labo krastu. Imulas krasti ir gan lēzeni, gan stāvi un veido kraujas, kur pavasarī paveras lieliska ainava un daba mostas.

 28.martā plkst. 15:00 Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vējspārns" notiks gleznu izstādes "Atspulgs" atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem Natāliju Baiduk un Nugzaru Paksadzi.

 29.martā  plkst. 16:00 Kandavas novada muzejā notiks ikonu izstādes “Augšāmcelšanās gaisma” atklāšana. Pēc atklāšanas - priekšlasījums "Ikonas loma cilvēka dzīvē".

Izstāde būs apskatāma līdz 28.aprīlim. Līdz 27.martam turpat novada muzejā apskatāma izstāde “Ak, svētā Lestene”. Par Lestenes baznīcas iekārtas glābšanas vēsturi un atdzimšanu.

Savukārt līdz 6.aprīlim Kandavas novada Vānes pagasta bibliotēkā apskatāms Aijas Vīnakmenes vizualizēts stāsts- glezna fotogrāfijās.

 29.martā plkst. 12:00 Cēres pamatskolā notiks jauno dziedātāju konkurss “Cēres cālis 2018.”

 Gaidot pavasari un saulaino laiku liriskās eņģeļu balss īpašniece Endija Rezgale kopā ar trim talantīgām mūziķēm: vijolnieci Līvu Tomiņu, flautisti Elzu Bleikšu un ērģelnieci Janu Zariņu ir sarūpējusi skaistu svētku koncertu Lieldienās - 1.aprīlī plkst. 12:00 Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā. Ieeja par ziedojumiem.

Par Lieldienu svinēšanu Kandavas novadā detalizētu informāciju varat iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.kandav.lv , sadaļā -pasākumi vai kultūra.

 6.aprīlī no plkst. 10:00 – 12:00 Pensionāru Dienas centrā Kandavā Jelgavas ielā 4a notiks Kandavas novada Lūgšanu brokastis ar tēmu “Iesākumā bija vārds…”.  Šogad Lūgšanu brokastis Kandavā notiks jau sesto reizi.  Brokastu programmā paredzētas dažādu konfesiju garīdznieku un novada domes vadības uzrunas, brokastis un muzikālas dāvanas no grupas “tev.”. 

Interesentus lūdzam pieteikties pa tālruni 63107362 vai 26391302 ( sabiedrisko attiecību speciāliste D. Gudriķe) līdz š. g. 26.martam.   

 

printēt

Notikumi Kandavas novadā no 8. līdz 18. martam


Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) aicina pieteikties brīvprātīgos projektam „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”. Brīvprātīgo pienākumos ietilps: pagastu ideju darbnīcu un foruma darba grupu vadīšana, koordinatora un rakstveža pienākumu veikšana. Pieteikšanās līdz 10.martam! 
Projekta mērķis ir: veicināt Kandavas novada iedzīvotāju ieinteresētību, aktivitāti un sadarbību kopienai svarīgu jautājumu risināšanā un šo jautājumu aktualizēšanā, kā arī pilsonisko iesaisti un līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā. Projekta galvenās aktivitātes ir: noorganizēt 5 pagastu ideju darbnīcas un vienu iedzīvotāju forumu Kandavas novadā.


Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” finālam izvirzītas 45 būves, tostarp Kandavas Mākslas un mūzikas skola. Skates otrās kārtas laikā žūrija devās astoņas dienas ilgos braucienos pa visu Latviju,  novērtēja būves dabā un tikās ar būvniekiem. Kopā skatē „Gada labākā būve Latvijā 2017” tika pieteikta 81 būve. Skates fināls gaidāms 20. martā, bet uzvarētāju apbalvošana- 28. martā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.


Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība informē, ka gada pārskata Biedru kopsapulce notiks š.g 24.martā plkst. 10:00 Kandavas kultūras namā. Visi biedri aicināti apmeklēt kopsapulci!


Kandavas novada dome aicina pagastu iedzīvotājus uz sapulcēm: 

13. martā plkst. 17:30 Cēres pagasta pamatskolas zālē; 
15. martā plkst. 17:30 Kandavas pagasta Valdeķu kultūras namā;
20. martā plkst. 17:30 Zemītes pagasta tautas namā.

19.martā Kandavas novada dome rīko nekustamo īpašumu izsoles: 1- istabas dzīvokļi Lielā iela 27-10 un Lielā iela 27-9, Kandavā, kā arī 2-istabu dzīvoklis Vānē “Kraujas-3”.


Kandavas Lauksaimniecības tehnikums aicina uz Atvērto durvju dienu- 23.martā un 27. aprīlī no plkst. 10:45 līdz 14:00. 


Kandavas novada dome atgādina, ka, sākot ar 2018. gada 27. martu, beigsies pašvaldību noslēgtais līgums ar līdzšinējo sadzīves atkritumu izvedēju. SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” aicina novada iedzīvotājus un juridiskās personas pārslēgt atkritumu savākšanas līgumus! Atkritumu savākšanas līgumu pārslēgšanas grafiks pieejams pašvaldības mājaslapā un informatīvajā izdevumā “Kandavas Novada Vēstnesis”.


KULTŪRA: 

8. un 15.martā Kandavas kultūras namā kino dienas:
8.martā plkst. 16:30 kino bērniem “Lielā pēdas”, bet plkst. 18:30 režisora Aigara Graubas filma “Nameja gredzens”. 9.martā filma šī filma būs skatām arī Zemītes (plkst. 18:00) un Zantes (19:00) kultūras namos, bet 17.martā- Vānes kultūras namā.
15.martā Kandavas Kultūras namā plkst. 17:00 kino bērniem “Sniega karaliene 3”, un plkst. 18:30 latviešu režisores Madaras Dišleres filma “Paradīze 89”.

9.martā plkst. 22:00 Kandavas kultūras namā balle ar grupu “Imula” un Vānes kultūras namā pavasara ballīte. 10.martā plkst. 13:00 balle senioriem Pensionāru dienas centrā.

10.martā plkst. 16:00 kafejnīcā “Kandava” norisināsies galda spēļu vakars. Aicināti dalībnieki no 16 gadu vecuma, iepriekšēja pieteikšanās. Savukārt, plkst. 18:00 Matkules kultūras namā Kuldīgas amatierteātra viesizrāde “Kā mēs viņus…”. 

12. martā plkst. 18:00 Kandavas Kultūras namā cirka šovs “Troļļu piedzīvojumi”, savukārt, 13. martā plkst. 19:00 stand-up komēdija “Mačo” ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Aināru Ančevski.

17.martā plkst. 19:00 Zantes kultūras namā deju kolektīvu koncerts “Iedejojam pavasari Zantē”.

21. martā plkst. 19:00 Kandavas kultūras namā grupas “Baltie Lāči” koncertprogramma “Atvars”, savukārt, 22. martā- leļļu izrāde bērniem “Sarkangalvīte un vilks”.


SPORTS:

Par Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas (LBL2) februāra labāko spēlētāju atzīts Kandavas basketbola komandas “Kandava/COMPOR” spēlētājs Guntars Strāķis. Šī gada februārī G. Strāķis, kurš ir arī basketbola komandas kapteinis, saņēma pašvaldības organizētā konkursa “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” apbalvojumu nominācijā “Gada sportists”.

9.martā plkst. 20:30 Kandavas sporta hallē LBL2 spēlē Kandava/COMPOR pret Valmiera/Glass.VIA, savukārt, 10.martā plkst. 10:00 turpat norisināsies Atklātais Kandavas novada čempionāts šautriņu mešanā.

Informējam, ka katru ceturtdienu Valdeķu kultūras namā plkst. 20:00 notiek novusa treniņi.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top