kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas senioru vokālais ansamblis "Vīgriezes"

vigriezes.jpg2000. gadā savu darbību uzsāka senioru vokālais ansamblis kā biedrības “Daugavas Vanagi” sieviešu ansamblis un ansambļa vadītāja bija Ingrīda Salaka.

No 2010.  gada ansambli vada Dzintra Linde un tas ieguvis arī spēcīgu vīru balsi un ticis pie skaista ansambļa nosaukuma “Vīgriezes” .

Ansamblis aktīvi piedalās dažādos pasākumos: pensionāru vakaros, kultūras nama rīkotajos pasākumos.  Ansamblim ir daudz draugu kolektīvu – Sabilē, Tukumā, Stendē  u.c.  Ansamblis piedalās starpnovadu vokālo ansambļu skatēs.

Neskatoties uz lielo gadu nastu, kas plecos vairākiem ansambļa dalībniekiem, viņi saglabā pozitīvu skatu uz dzīvi, par spīti veselības likstām. Pašu dziedātāju vārdiem runājot- kamēr vien varēsim uziet un non ākt no skatuves, tikmēr dziedāsim!

 

29159427 - Ansambļa vadītāja  Dzintra Linde  

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top