kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgCeturtdiena 28.05.2020
Vilhelms, Vilis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Kapsētu pārvaldīšana

Kandavas novada un pilsētas teritorijā esošās 25 kapsētas SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pārvaldīšanā un uzturēšanā ir kopš 2016. gada 28. aprīļa. Kandavas pilsētā un pagastā kopumā ir 10 kapsētas, Cēres pagastā – 5 kapsētas, Matkules pagastā- 3 kapsētas, Vānes pagastā- 2 kapsētas, Zantes pagastā- 3 kapsētas, Zemītes pagastā- 2 kapsētas (skatīt tabulu Nr.1.6). Visas Kandavas pilsētas un pagasta kapsētas ir atvērtas, visās tiek veikti apbedījumi.

           Lai uzturētu kapsētas un veiktu to sekmīgu apsaimniekošanu, uzņēmums regulāri veic koplietošanas teritoriju labiekārtošanu un sakopšanu - zāles pļaušanu, lapu grābšanu, centrālo taku un celiņu uzturēšanu, jauno rindu nospraušanu un ierīkošanu. Ziemas periodā tiek tīrīts sniegs kapličai piegulošajā teritorijā un kapsētu centrālajās takās un piebraucamajos ceļos. Vasaras sezonā kapsētās tiek piegādāta melnzeme un smilts. Kapsētās tiek nodrošināti instrumentu stendi ar nepieciešamajiem darba rīkiem, vajadzības gadījumā tos papildinot ar jauniem grābekļiem, kapļiem, lāpstām, kā arī tiek salaboti salauztie. 

Par kapu vietas ierādīšanu un kapličas izmantošanu Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta kapsētās zvanīt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbiniecei Valijai tālr. 26526730. Informējam, ka kapu vietas ierādīšana Kandavas pilsētā un Kandavas pagasta kapsētās tiks nodrošināta savstarpēji vienojoties noteiktajā termiņā.

Par kapličas Daigones ielā 18, Kandavā, Kandavas novadā izmantošanu bēru ceremonijai jāmaksā 20,00 EUR (ar PVN). Aicinām veikt samaksu SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”  birojā.

Kapu vietas ierādīšanu Kandavas novada pagasta kapsētās veic pagasta pārvaldnieki. Lūdzam sazināties ar pagasta pārvaldniekiem:

Pagastu pārvaldes:
Cēres pagasta pārvaldes vadītājaMaija Jēce(+371) 29143828ceres.parvalde@kandava.lv
Zemītes pagasta pārvaldes vadītājaRita Diduha(+371) 25427223zemites.parvalde@kandava.lv
Matkules pagasta pārvaldes vadītājaDzidra Jansone(+371) 26551070matkules.parvalde@kandava.lv
Zantes pagasta pārvaldes vadītājsJānis Kālis(+371) 29165796zantes.parvalde@kandava.lv
Vānes pagasta pārvaldes vadītājaDaina Priede(+371) 26550459vanes.parvalde@kandava.lv


facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top