vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Piektdiena 19.08.2022
Melānija, Imanta

Kandavas novada vēstnesis

Lauksaimniecības datu centra informācija21.12.2020

1111ldc.jpgLai ierobežotu vīrusa COVID – 19 izplatību, ar valdības lēmumu visā valstī no 2020. gada 6. novembra līdz 2021. gada 11. janvārim ir izsludināta ārkārtējā situācija, kurai 17. decembrī noteikti papildus ierobežojumi.


Neskatoties uz izsludināto ārkārtējo  situāciju, joprojām visas ziņas par notikumiem ar ganāmpulka dzīvniekiem ir jāsniedz normatīvo aktu noteiktajā kārtībā, lai nodrošinātu  dzīvnieku izsekojamību un pārtikas drošību. Arī šajos apstākļos krotāliju, citu preču pasūtīšana un mūsu darbs neapstājas!

Lai nodrošinātu savlaicīgu piegādi, iesakām rēķinus apmaksāt interneta vidē un izvēlēties pasūtījumu bezkontakta saņemšanu āra pašapkalpošanās pakomātos. Lauksaimniecības dzīvnieku īpašniekiem visā valstī pasūtījumu izpilde tiek garantēta.

LDC reģionu darbinieki strādā tikai saziņas režīmā.
Lai saņemtu konsultācijas vai apmācības koronavīrusa (COVID – 19) izplatības laikā, aicinām saziņai ar Lauksaimniecības datu centru izmantot attālinātu pieeju: lietot e-pakalpojumus, zvanīt un rakstīt e-pastā ldc@ldc.gov.lv.

Konsultācijas nodrošinām pa tālruni: Rīga 67027240; Talsi, Tukums 26510574.

Ciltsdarba nodaļas tel. 67095053 (ciltsdarbs, pārraudzība, dzīvnieku imports)

Reģistru uzturēšanas nodaļas tel. 67095060 (zirgi, kautuves ziņojumi, atjaunošana reģistrā, mājas (istabas) dzīvnieki, izziņām)

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top