faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Seminārs "Kvalitatīvs arums- labas ražas pamats"

05.10.2016 11:00

Dižzemēs, Dižstendē Lībagu pagastā, AREI Stendes pētniecības centrā.

No 11:00 - 12:00 Īsa saruna par un ap arkliem

No 12:30 Demonstrējumi uz lauka

printēt Lasīt visu ziņu

Cūku īpašniekiem joprojām stingri jāievēro biodrošības pasākumi, lai neizplatītos ĀCM21.07.2016

Ņemot vērā bīstamo situāciju, kad Latvijas kaimiņvalstīs – Igaunijā un Lietuvā, kā arī Polijā šogad mājas cūkām ir konstatēts Āfrikas cūku mēris (ĀCM), Zemkopības ministrija (ZM) un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) atgādina visu cūku dzimtas dzīvnieku īpašniekiem un turētājiem – lai pasargātu mājas cūkas no saslimšanas ar šo bīstamo dzīvnieku infekcijas slimību, ir stingri jāievēro biodrošības pasākumi. Tie jāievēro gan tradicionālo mājas cūku, gan meža cūku un eksotisko šķirņu cūku dzimtas dzīvnieku (Mangalica, Pekinas cūka, Vjetnamas cūka, pundurcūka, cūku dzimtas mīļdzīvnieki u.c.) īpašniekiem un turētājiem, gan zooloģisko dārzu un “minizoo” turētājiem, kā arī visiem, kuri cūkas tur savam priekam kā mājas vai istabas dzīvniekus.

 ĀCM ir nāvējošs visiem cūku dzimtas dzīvniekiem!

printēt Lasīt visu ziņu

Zemnieku saeima: Šogad kulšanas darbi uzsākti pārsteidzoši agri12.07.2016

Šis gads lauksaimniekiem radīja kārtējos pārbaudījumus gan ar sala radītajiem zaudējumiem ziemā, gan izteikto sausuma periodu pavasarī. Par spīti dabas kaprīzēm, biedrības „Zemnieku saeima” lauksaimnieki 7.jūlijā uzsāka pirmos kulšanas darbus, kas ir salīdzinoši ļoti agri. Kā lauksaimniekiem veicās un kā prognozē jauno ražu, atbild „Zemnieku saeimas” biedri Latvijas reģionos.

printēt Lasīt visu ziņu

Zemnieku saeima aicina uz Atvērto valdes un padomes sēdi Kurzemē

08.07.2016 12:00 kur : Zantes kultūras nams

Biedrība „Zemnieku saeima” aicina apmeklēt Atvērto Valdes un Padomes sēdi, kas notiks š.g. 8.jūlijā Blīdenē un Zantē.

 Ik gadu biedrība visos Latvijas reģionos organizē Atvērtās Valdes un Padomes sēdes, kuru laikā interesentiem ir iespēja gan apmeklēt dažādu nozaru lauku saimniecības, gan klātienē piedalīties valdes un padomes sēdē.

printēt Lasīt visu ziņu

SIA „Eco Baltia vide” informācija iedzīvotājiem

Rūpējoties par vidi, SIA " Eco Baltia vide" ir izstrādājusi pakalpojumu zemniekiem. Zemnieku saimniecības pēc materiālu nodošanas saņem apliecinājumu par iepakojuma nodošanu otrreizējai pārstrādei, kas kalpos kā apstiprinājums Valsts vides dienestam, ka iepakojums nav sadedzināts vai aprakts zemē, bet ir apsaimniekots atbilstoši vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas prasībām.

printēt Lasīt visu ziņu

LAD gandarīts: platību maksājumiem elektroniski saņemti 59 585 iesniegumi24.05.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz 23.maijam Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) saņēmis 59 585 iesniegumus platību maksājumiem.

Pagājušajā gadā no 63 000 klientu, kas pieteicās platību maksājumu saņemšanai, aptuveni 36 000 pieteicās papīra formā. Šobrīd papīra formā pieteikušies maksājumiem ir 200 klientu. Izvērtējot pieteikšanās gaitu, LAD ir gandarīts par lauksaimnieku aktivitāti un pozitīvo attieksmi, iesniedzot pieteikumus elektroniski.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top