faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sāksies pieteikšanās platību maksājumu saņemšanai04.04.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 23.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem var pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.

Tiem lauksaimniekiem, kuru saimniecībā ir 10 hektāri vai vairāk lauksaimniecības zemes, atbalsta saņemšanai šogad obligāti jāpiesakās tikai Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). LAD aicina arī visus pārējos lauksaimniekus iesniegt Vienoto iesniegumu EPS, jo piesakoties platību maksājumiem elektroniski, lauksaimniekiem ir vairāk ieguvumu, nekā tad, ja iesniegums iesniegts papīra formātā.

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Kandavas Partnerība” izsludina LEADER projektu iesniegumu konkursa 1. kārtu

02.05.2016 - 02.06.2016 kur : Kandavas Partnerība, biedrība

Lauku attīstībai 2014.–2020. gadam apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" (apakšpasākuma kods – 19.2.) aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" atbilstoši 2015. gada 13. oktobra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 590 “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.

Termiņš, kad tiks uzsākta projektu iesnieguma pieņemšana: 02.05.2016. - 02.06.2016.

printēt Lasīt visu ziņu

Abavas senlejas dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana

17.03.2016 16:00 - 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

17.martā Kandavas novada iedzīvotāji un uzņēmēji tikās ar domes vadību, Dabas aizsardzības pārvaldes un uzņēmuma SIA “METRUM” pārstāvjiem, lai iepazītos ar dabas aizsardzības plāna projektu dabas parkam “Abavas senleja”.

Vēršam jūsu uzmanību, ka dabas aizsardzības plāns nav obligāta norma, tam ir tikai ieteikuma raksturs!

SIA "Metrum" pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar dabas parka “Abavas senleja” veikto ainavas un dabas vērtību izpēti, kuras ietvaros tika apsekoti zālāji, nosakot to atbilstību botāniskajiem bioloģiski vērtīgajiem zālājiem, kā arī informēja par pieejamajiem atbalsta maksājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs “Atbalsts LEADER projektu iesniedzējiem" Kandavā

17.03.2016 10:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Partnerība, biedrība

17. martā teju visas dienas garumā norisinājās biedrības “Kandavas Partnerība” organizētais seminārs “Atbalsts LEADER projektu iesniedzējiem", kas pulcēja vairāk kā 30 potenciālos projektu iesniedzējus no Kandavas, Matkules, Zemītes, Cēres, Vānes, Pūres un Jaunpils.

Biedrības valdes priekšsēdētāja Inta Haferberga klātesošajiem deva ieteikumus projekta sagatavošanai un detalizētāk stāstīja par aktivitāti "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas", kuras ietvaros ir iespēja īstenot četras dažāda veida darbības: jaunu produktu un pakalpojumu radīšana; lauksaimniecības produktu pārstrāde, to realizēšana tirgū; tirdzniecības vietu radīšana vai labiekārtošana un darbinieku produktivitātes kāpināšana. Plānots, ka projektu iesniegšanu varēs uzsākt šī gada aprīļa beigās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Lauksaimniecības darbu vakanču tirgus

04.04.2016 11:00 - 14:00

4.aprīlī biedrība "Lauksaimnieku apvienība" sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Talsu filiāli un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi organizēja lauksaimniecības darbu vakanču tirgus akciju "Esi nodarbināts laukos".

Veicinot nodarbinātību, Kandavas novada dome organizēja nokļūšanu uz tikšanos no Kandavas. Tās laikā bija iespēja klātienē dzirdēt zemnieku saimniecību un citu lauksaimniecības produktu ražotāju pārstāvju sniegto informāciju par darbu laukos, t.i. darba iespējām strādāt konkrētā saimniecībā vai uzņēmumā, dzīvošanas iespējām laukos, atalgojumu un citu svarīgu informāciju, lai sekmīgi uzsāktu darbu.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par ES un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu

15.03.2016 10:00

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Tukumā organizē bezmaksas semināru meža īpašniekiem un nozarē strādājošajiem par ES un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu. Seminārs notiks 15.martā plkst. 10:00, LLKC Tukuma biroja 2.stāva zālē, (Ed.Veidenbauma ielā 9).

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada uzņēmējus un amatniekus aicina piedalīties izstādē- gadatirgū "Pārnovadu uzņēmēju diena 2016”

19.03.2016

19.martā Aizkraukles Sporta centrā notiks “Pārnovadu uzņēmēju diena 2016”.

Aicinām pašvaldības, amatniekus, lauksaimniekus, uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas, bankas, apdrošināšanas kompānijas, izglītības iestādes un tūrisma informācijas centrus uz “Pārnovadu uzņēmēju dienu”, kura notiksjau 5 reizi, un ik gadupulcina ap 200 dalībnieku un ap 5000 apmeklētāju.

Pieteikuma anketa šeit

Uzņēmēju dienas programma šeit

Nolikums šeit

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top