faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavā noticis seminārs par aktualitātēm medību nozarē

10.02.2016 10:00 - 15:30 kur : Kandavas kultūras nams

10. februārī plkst. 10.00 Kandavas kultūras namā notika Latvijas mežzinātnes institūta “Silava” Meža programmas ietvaros rīkots seminārs sadarbībā ar Kandavas novada domi.

LVMI "Silava" zinātnieki, Latvijas Mednieku asociācijas un Valsts policijas amatpersonas iepazīstināja un diskutēja ar novada mednieku kolektīvu pārstāvjiem par lielo plēsēju populācijas stāvokli, aizsardzības prasībām un medīšanas nosacījumiem Latvijā, Mednieku organizāciju darbību, Āfrikas cūku mēra ierobežošanu, sadarbību ar pašvaldībām un medījamo dzīvnieku skaita regulēšanu, Medību noteikumiem un ieroču aprites likuma darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

LAD aicina veikt Lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu14.01.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz šī gada 1.aprīlim Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2016.gada Platību maksājumu sezonai.

printēt Lasīt visu ziņu

Lauku atbalsta dienesta E-pieteikšanās sistēma – palīgs lauksaimniekiem11.01.2016

Visā valstī strauji attīstās e-pakalpojumi, kas sniedz vairāk iespējas, procesus padara ātrākus un samazina administratīvo slogu.

Lai klientiem nodrošinātu ātrāku un ērtāku iesniegumu iesniegšanu, Lauku atbalsta dienests (LAD) jau 2007.gadā uzsāka darbu pie Elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) izstrādes.

printēt Lasīt visu ziņu

LAD sāk izmaksāt saistītā atbalsta maksājumus28.12.2015

Lauku atbalsta dienests šodien, 23.decembrī, ir uzsācis pakāpeniski izmaksāt saistītā atbalsta maksājumus.

Saistītā atbalsta par slaucamām govīm likme ir 125,36 eiro par dzīvnieku.

Tuvākajā laikā tiks uzsākts izmaksāt arī saistīto atbalstu par platībām, tā likmes:

printēt Lasīt visu ziņu

Tiek izmaksāts 8,45 miljonus lielais ES ārkārtas atbalsts piena ražotājiem un cūkkopjiem21.12.2015

Lauku atbalsta dienests šodien, 21.decembrī, izmaksā Eiropas Savienības ārkārtas atbalstu 8,45 miljonu eiro apjomā piena ražotājiem (7,15 miljonus eiro) un cūkkopjiem (1,30 miljonu eiro).

Dienests atbalstu aprēķina un izmaksā, pamatojoties uz LDC rīcībā esošajiem datiem. Atbalsta likme piena ražotājiem ir 11,71 eiro par vienu laika posmā no1.janvāra līdz 30.septembrim realizētā piena tonnu.

printēt Lasīt visu ziņu

Ieteikums neaktīvajiem saimnieciskās darbības veicējiem15.12.2015

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka arī neaktīvajiem saimnieciskās darbības veicējiem, kuru aprēķinātais iedzīvotāju ienākuma nodoklis no 2015. gada saimnieciskās darbības ienākuma ir mazāks nekā 50 EUR, 2016.gadā būs pienākums samaksāt minimālo nodokli 50 EUR apmērā. Tādēļ, lai izvairītos no nelietderīgiem izdevumiem nodokļu nomaksas jomā, VID aicina tos saimnieciskās darbības veicējus, kuri pēdējo gadu laikā ar to vairs aktīvi nenodarbojas un ir pieņēmuši lēmumu to arī vairs neatsākt, savlaicīgi - līdz šī gada beigām - informēt VID par savas saimnieciskās darbības izbeigšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

LAD informē, ka no 4.janvāra pieejams atbalsts pasākumā „Ieguldījumi materiālajos aktīvos”09.12.2015

Lauku atbalsta dienests (turpmāk - Dienests) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākuma „Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumos:

-“Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”;

-„Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”;

-„Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā”.

Projektu iesniegumu pieņemšana pasākumos notiks no 2016.gada 4.janvāra līdz 2016.gada 4.februārim.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top