faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Sāks ES atbalsta maksājumu avansa izmaksu lauksaimniekiem26.10.2015

Lai mazinātu lauksaimnieku finansiālās grūtības un naudas plūsmas problēmas, ko rada nelabvēlīgā piena tirgus situācija, Zemkopības ministrija informē: novembrī Lauku atbalsta dienests (LAD) lauksaimniekiem veikts vienotā platības maksājuma avansa izmaksu 70% apmērā. Sākot ar 15. novembri, LAD sāks maksājuma par apgabaliem ar dabas vai citiem specifiskiem ierobežojumiem avansa izmaksu 85% apmērā par 2015. gada atbalsta iesniegumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadu apmeklē Latvijas Zemnieku federācijas vadība01.10.2015

30.septembrī Kandavas novada Valdeķu kultūras namā notika Latvijas Zemnieku federācijas atklātā padomes sēde, kurā piedalījās Latvijas lauksaimnieku apvienību vadītāji no Rīgas, Saldus, Bauskas un Tukuma ( apvienības vadītāja Kandavas novada domes deputāte Leonārija Gudakovska). Vienlaikus ar padomes sēdi bija organizēts pieredzes apmaiņas brauciens Valsts Lauku tīkla aktivitātes „ Atbalsts nacionālajām nozaru un reģionālajām organizācijām” ietvaros „Uzņēmējdarbības dažādošana, citu attīstības virzienu meklēšana”. Braucienā piedalījās arī Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka un lauku attīstības eksperte Agnese Hauka.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Seminārs- Augļu un dārzeņu kvalitatīvas ražas kritēriji un uzglabāšana. Pārstrādes tehnoloģijas

22.09.2015 10:00

/PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā, Valteru iela 6, Kandava, Kandavas novads/

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko fermu dienu 17.08.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs 19. augustā Kandavas novada, Kandavas pagasta z/s “Krikši” rīko Zālēdāju projekta Fermu dienu, par “Parazitofaunas ietekmi gaļas liellopu ganāmpulkā”. Pasākumā tiks prezentēti demonstrējuma rezultāti 2014. – 2015. gadā, būs iespēja uzdot jautājumus LLU mācību spēkiem Annai Krūklītei un Dacei Keidānei. Saimniecības īpašniece iepazīstinās ar zālāju audzēšanas pieredzi, audzējot kultivētos zālājus bez virsauga bioloģiskajā saimniecībā. Būs dzīvnieku apskate un dalībnieku diskusija..

Informācija uzziņai: http://new.llkc.lv/lv/nozares/lopkopiba/notiks-fermu-diena-zemnieku-saimnieciba-kriksi

printēt

Atbalsts mežsaimniecībai EUR 9 500 00010.09.2015

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā".

Pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana pasākumā "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un mežu dzīvotspējas uzlabošanā" notiks no 2015.gada 15.oktobra līdz 2015.gada 16.novembrim ar kopējo publisko finansējumu EUR 9 500 000 (deviņi miljoni pieci simti tūkstoši euro).

printēt Lasīt visu ziņu

Papuvju apsaimniekošana bioloģiskajās saimniecībās 10.09.2015

Šis skaidrojums ir sagatavots ar mērķi informēt lauksaimniekus par papuvju apsaimniekošanas prasībām bioloģiskajās saimniecībās, jo saimniecību apsekošanas rezultāti liecina par to, ka izpratne par papuvju apsaimniekošanas mērķiem un pasākumiem ir atšķirīga.

Lauku atbalsta dienests informē par prasībām attiecībā uz papuves uzturēšanu bioloģiskajās saimniecībās un atgādina, ka 2015.gadā visās saimniecībās ir jāievēro nosacījumi par aramzemes uzturēšanukultūraugu audzēšanai piemērotā stāvoklī.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top