pavasara-foto-majas-lapai10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jaunā basketbola sezona tuvojas21.09.2020

logo_dzeltens.jpgAr lieliem, platiem soļiem tuvojas jaunā 2020/2021. gada basketbola sezona. Šajā sezonā dažādi jaunumi gan mums, gan pašā līgā. Sāksim ar to, ka no jaunās sezonas LBL2 vairs nav, čempionāts tagad sauksies Ramirent Nacionālā basketbola līga, tāpat pēc 26 gadu pārtraukuma ir atjaunota Latvijas kausa izcīņa, kurā startēsim no otrās kārtas.

Ramirent Nacionālajā līgā līdzīgi kā pagājušo gadu, turnīra dalībnieki ir sadalīti divās grupās – Rietumos un Austrumos, saprotams, ka spēlēsim Rietumu grupā, tomēr šogad daži pretinieki mūsu apakšgrupā ir pamainījušies. Klāt no trešās līgas nākusi BK Tukums komanda, pret kuru droši vien būs īpašas tikšanās, tāpat arī Rīgas pārstāvētās komandas pamainījušās – tās komandas, kuras pagājušo gadu bija austrumos, šogad ir rietumu pusē un otrādi. Līdz ar to šogad jau pamatturnīrā spēkosimies ar RSU komandu, ar kuru pēc kalendāra projekta arī paredzēta sezonas atklāšanas spēle! Vēl klāt nākušas RTU un Rīga/DSN vienības.

nbl_ramirent_single_rgb.jpgTālāk par jaunumiem mūsu komandā... Sākumā vēlamies teikt milzīgu paldies Ainaram Balseram un Artim Rudzītim, kuri nolēmuši spēlēšanu augstā līmenī beigt. Vēlreiz paldies, vīri, par Jūsu milzīgo ieguldījumu komandā! Tāpat vēlam veiksmi Jānim Zemelim ar jaunajiem izaicinājumiem – sezonā tiksimies! Lai izdodas milzīgs izrāviens izaugsmē Kristeram Šnikvaldam, kurš savu talantu turpinās slīpēt LU basketbola sistēmā, ceram jau šogad redzēt tevi arī kādā Latvijas-Igaunijas līgas spēles pieteikumā. Dāvis Čīma šogad būšot viens no mūsu lielākajiem faniem, un jutīs līdzi neklātienē un noteikti arī kādreiz tribīnēs. Protams, tāpat nenovērtējams paldies mūsu pagājušās sezonas trenerim Laurim Grugulim par ieguldīto darbu, laiku un zināšanām, gaidīsim tavus audzēkņus nākotnē mūsu sastāvā!119961125_765347974036779_1097210109419404831_n.jpg

29_septembris_2020.jpgBet kā saka, tukša vieta jau nestāv... Ar lielu prieku vēlamies paziņot, ka beidzot, savas dzimtās pilsētas komandu, nolēmis pārstāvēt Mārcis Saulītis. Vēl groza apakšu Mārcim cementēt palīdzēs viens no garākajiem Rojas puišiem – Aivis Lēmanis. Grozu apšaudīt no distances un noteikti ielikt kādu efektīvu danku mūsu komandas labā palīdzēs talsinieks Ralfs Tipāns. Ja reiz Kurzeme, tad Kurzeme – saspēli diriģēt šogad palīdzēs ventspilnieks Artūrs Grīnbergs. Un visbeidzot mājās atgriežas, iepriekšējo sezonu izlaidušas, Ralfs Bērziņš, bet vēl pēc ilgāka laika komandā atgriežas reaktīvais Riks Petkevičs. Laipni lūgti komandā!

Bet lai jaunās komandas aprises iepazītu gan Jūs – līdzjutēji, gan nedaudz saspēlētos savā starpā arī mēs paši, tad pirms sezonas, 25. septembrī aizvadīsim pārbaudes spēli ar BK Talsi un 29. septembrī ar LU/BS Rīga komandu. Gaidīsim! Bet atceramies par drošības pasākumiem – divi metri, ziepes!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top