kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Kandava/COMPOR piekāpjas RSU izšķirošajā cīņā10.04.2019

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā pusfināla stadiju otro gadu pēc kārtas sasniedza RSU komanda, kura trīs spēļu sērijā pieveica mūsu komandu "Kandavu/COMPOR".

 Pie pirmajiem panākumiem ceturtdaļfinālā tikuši arī "Jelgava/LLU" un BA "Turība".

Sērijā starp "Kandavu/COMPOR" un RSU komandas apmainījās ar pamatīgām uzvarām izbraukuma spēlēs.

Sērijas izšķirošā cīņa norisinājās Hanzas vidusskolas zālē, kas ir RSU mājvieta. Spēles pirmos sešus punktus guva RSU basketbolisti, bet Kandavas atbilde sekoja ar desmit punktu izrāvienu. Tā izrāvienu spēle turpinājās līdz pirmā perioda beigām, kad rezultāta tablo liecināja par viena punkta pārsvaru RSU (16:15). Otrā ceturkšņa ievadā kandavnieki tika pie piecu punktu vadības, bet RSU rindās rezultatīvi bija brāļi Ginteri, ļaujot savai komandai pēc nospēlētām 20 minūtēm būt priekšā ar 37:29.

Otrā puslaika sākumā RSU panāca desmit punktu pārsvaru un gandrīz visas trešās ceturtdaļas laikā mūsējiem tā arī neizdevās nonākt tuvāk par deviņu punktu atstatumu. Tikai pašās perioda beigās komanda veica izrāvienu, samazinot deficītu līdz diviem punktiem, bet pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija 57:53. Trīs minūtes līdz mača beigām komandas šķīra tikai četri punkti, bet izšķirošais vārds piederēja Aivara Vīnberga komandai. RSU līderis Rihards Ginters guva komandas pēdējos desmit punktus pēc kārtas, nodrošinot uzvaru ar 78:69, kas otro sezonu pēc kārtas ieved RSU turnīra pusfinālā.

Ar 29 punktiem RSU uzvaru kaldināja Rihards Ginters, bet 16 pievienoja Kristaps Jurjāns. Kandava/COMPOR līderis Guntars Strāķis sezonu noslēdza ar 18 punktu spēli.

RSU - "Kandava/COMPOR" 78:69 (16:15, 21:14, 20:24, 21:16) RSU: R.Ginters 29, Jurjāns 16, Putniņš 15, A.Ginters 8 (10 atl.b.), Blodons 4, Lācis 4, Epners 2 (12 atl.b.), Eglītis. Kandava: G.Strāķis 18, Gotfrīds 12, Barbejs 11, Šilbergs 9, Zemels 8, Savčenko 4 (11 atl.b.), A.Strāķis 3, Kauliņš 2, Rozentāls 2, Balsers.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top