lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/COMPOR – Valmiera GLASS/VIA

09.03.2018 20:30 kur : Kandavas sporta halle

Kandava/COMPOR basketbolisti pagarinājumā izcīna uzvaru pret Valmiera GLASS/VIA ar rezultātu 86:84 !

Komandas kapteinis Guntars Strāķis saņem februāra labākā spēlētāja balvu, un Kandava/COMPOR komanda izcīna skaistu uzvaru pagarinājumā.

Kandavnieki savā laukumā uzņēma Valmiera Glass/ Vidzemes augstskolas komandu, kurai pirmajā aplī Valmierā diezgan pārliecinoši zaudēja. Pēc ilgāka pārtraukuma kandavnieki bija gandrīz pilnā sastāvā, iztrūkstot tikai Dāvim Kundrātam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (58)

LBL2 Februāra spēlētājs Guntars Strāķis (“Kandava/COMPOR”)07.03.2018

28 gadus vecais Kandavas komandas aizsargs februārī palīdzēja komandai uzvarēt četrās no sešām spēlēm, vidēji katrā laukumā pavadot gandrīz 28 minūtes, gūstot 20 punktus, izcīnot 5 atlēkušās bumbas, izdarot 3,2 rezultatīvās piespēles, pārķerot 3,2 bumbas un sakrājot lietderības koeficientu 23,2.

Kandavas komanda LBL 2. divīzijā atgriezusies pēc vairāku gadu pārtraukuma, bet tabulā, sākoties pamatturnīra pēdējam mēnesim, esat augstajā 4. vietā. Paši tēmējāt tik augstu?
Pirms sezonas bijām piesardzīgi, šķita, ka būs grūtāk. Bet sākās spēles un sapratām, ka varam cīnīties ar visiem. Krājās gan uzvaras, gan pārliecība. Esam ieskrējušies, bet skaidrs, ka visas galvenās cīņas vēl priekšā.

printēt Lasīt visu ziņu

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/COMPOR – Latvijas Universitāte/BS Rīga

24.02.2018 19:30 kur : Kandavas sporta halle

24.februārī Kandava/COMPOR komanda izcīnīja uzvaru pret LU/BS Rīga basketbolistiem ar rezultātu 84:64.

Kandavas komanda, ar dažām sastāva izmaiņām, bija nopietni noskaņojušies uzvarai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Kandava/COMPOR – RSU

15.02.2018 19:30

Svarīgs panākums ļoti nervozā spēlē!

15.februāra vakarā Hanzas vidusskolā spēkiem mērojās mūsu Kandava/Compor ar RSU. Uz spēli Kandava/COMPOR bija atbraukuši desmit spēlētāju sastāvā, palīdzēt nevarēja Kauliņš un Kundrats.

Jau pats spēles sākums iesākās ļoti nervozi un saspringti, abas komandas pamīšus apmainījās ar punktu guvumiem, un pēc pirmajām desmit minūtēm mazliet veiksmīgāki RSU - 16:15.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandava/COMPOR komanda izcīna pārliecinošu uzvaru pret RTU19.01.2018

19. janvāra vakarā, Latvenergo zālē, kandavnieki aizvadīja spēli pret trešo studentu komandu pēc kārtas, šoreiz pretī stājās RTU komanda, kuru pārliecinoši pārspēja ar rezultātu 76:59.  RTU iepriekšējo spēli bija uzvarējuši ar 19 punktu pārsvaru VEF skolu, tāpēc tikai 2 uzvaras turnīra tabulā bija mānīgs skaitlis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

14. janvāris Kandava/COMPOR pret LU/BS Rīga

14.01.2018 kur : Rīgas Hanzas vidusskola

Lieliska aizsardzība atnes pārliecinošu uzvaru!

14.janvārī Rīgas Hanzas vidusskolā mērojāmies spēkiem ar LU/BS Rīga, kurai līdz šim bija 3 uzvaras, 5 zaudējumi, tomēr sniegums ļoti atzīstams, un solījās ļoti grūts mačs.

Bažas par grūtu spēli apstiprinājās pirmajā ceturtdaļā, jo nekādi nespējām iekarot pretinieku grozu, kamēr pretiniekiem spēle vedās un samērā ātri ieguva 10 punktu pārsvaru 14:4, pašas ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgākas mums, tomēr vienalga ļoti vāja ceturtdaļa - 9:17. Otrās ceturtdaļas sākumā atkal nonācām iedzinējos ar 10 punktiem 11:21, tomēr tad notika spēles lūzums, 11 punktu izrāviens un +1 jau mums! Arī turpmākie notikumi otrajās desmit minūtēs bija veiksmīgāki mums un puslaika pārtraukumā dodamies ar 37:32 pārsvaru. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar 28:15.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandava/COMPOR spēles janvārī07.01.2018

Ieplānojiet laicīgi janvāra spēļu datumus un brauciet atbalstīt Kandava/COMPOR komandu klātienē!

printēt

5.janvāra spēles Skatītāju konkursa uzvarētājs noskaidrots07.01.2018

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš iemetot precīzu metienu grozā bija ļoti priecīgs par iegūto balvu - parakstītu Mareka Mejera Latvijas izlases kreklu!

Tieši tāpēc ir vērts piedalīties mūsu konkursā spēles pārtraukumā un laimēt šādas balvas! Gribam pateikt LIELU paldies par dāvāto kreklu Ineta Mejere un Mareks Mejeris!

printēt

5.janvārī Kandava/COMPOR pret BA Turība

05.01.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Piektdien 5. janvārī Kandavā tika aizvadīta komandas Kandava/COMPOR trešā spēle otrajā posmā, kurā mājinieki uzņēma BA Turību, kurai tāpat kā kandavniekiem otrajā posmā uzvaru vēl nebija.

Sākums izdevās izcils, pirmās desmit minūtes pilnīgā Kandava/COMPOR zīmē, pretinieks nespēja apspēlēt mūsu presingu, un pieļāva kļūdu pēc kļūdas, ko mēs pārvērtām punktos. Pēc pirmās ceturtdaļas 32:14. Otrajā ceturtdaļā sākums iet punkts punktā, tomēr pretiniekiem izdodas apspēlēt mūsu aizsardzību, lai gan uzbrukumā pateicoties Kauliņa teicamajam sniegumam arī turamies. Taču tad Turība sāka lauzt spēles gaitu, trāpa pāris trejačus, apstādina mūs uzbrukumā un puslaikā ejot pārsvars krietni sarucis - 49:38.