dzīvo ar garšu!

8.decembris Kandava/Compor pret OC Limbaži

08.12.2017

Pirmo posmu noslēdzam ar uzvaru!

Vakar Limbažos aizvadījām pēdējo spēli pirmajā posmā. Uz tālāko spēli līdz šim devāmies 10 vīru sastāvā, jo dažādu iemeslu dēļ palīdzēt nevarēja D.Čīma, D.Kundrats, K.Šilbergs un A.Rudzītis.

Spēli veiksmīgāk iesāka māijnieki, kuri spēja raidīt grozā gan caurgājienus, gan tālmetienus, bet tālu viņus prom nelaidām un pēc pirmās ceturtdaļas 17:23. Otrajā ceturtdaļā izdevās ierobežot pretinieku uzbrukumu un ar 10:0 izrāvienu izvirzījāmies vadībā ar 37:31. Taču Limbažu basketbolisti atkal veiksmīgi trāpīja tālmetienus, un pārtraukumā dodamies ar pilnīgu līdzsvaru uz tablo - 41:41.

printēt Lasīt visu ziņu

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/Compor pret BK Saldus

02.12.2017 kur : Kandavas sporta halle

Izgāzts otrais puslaiks un zaudējums Saldum.

Kamēr mēs jau bijām nodrošinājuši tikšanu nākamajā kārtā, tikmēr Saldum šī spēle bija gandrīz vai "būt vai nebūt"... Pirmā ceturtdaļa iesākās ļoti mazrezultatīvi, abas komandas taustījās, izlūkoja viena otru un meklēja variantus kā iekarot pretinieka grozu. Otrā ceturtdaļas pusē spēle kļuva mazliet skatāmāka, pateicoties mūsu komandas 8-0 izrāvienam, gala rezultātā 17:14 pēc pirmajām desmit minūtēm. Otrajā ceturtdaļa kardinālas izmaiņas nenotika, spēle ritēja līdzīgi kā pirmajā ceturksnī, rezultātam augot ļoti lēni, tomēr šajā aizsardzības basketbolā mazliet veiksmīgāki bijām mēs un puslaikā +7, 35:28.

15.novembrī Kandava/COMPOR pret Ventspils

15.11.2017

Uzvara Ventspilī, kas praktiski nodrošina vismaz ceturto vietu grupā un tikšanu TOP12.

Šovakar Ventspilī tikāmies ar Ventspils augstskolas basketbolistiem, spēles likme visnotaļ augsta, bet mums šodien jāiztiek bez 4 spēlētājiem - Čīmas, Balsera, Kauliņa un Rudzīša.

Spēles sākums liecināja, ka būs grūta cīņa, jo abas komandas turējās punkts punktā un pēc pirmajām desmit minūtēm 17:14. Līdzīgs scenārījs risinās arī otrajā ceturtdaļā, mums neizdodas veikt milzīgus izrāvienus un pretinieki visu laiku elpo pakausī, un pēc pirmā puslaika aizvien trīs punktu pārsvars 37:34.

LBL2 spēle Kandava/COMPOR pret BK Jelgava/LLU komandu

10.11.2017 kur : Kandavas sporta halle

Ļoti sāpīgs zaudējums pret Jelgavu.

Šai cīņai bijām noskaņojušies dubultā, jo pretiniekos vienīgā komanda, kam līdz šim bijām zaudējuši. Tas arī atspoguļojās spēles sākumā - ļoti pārliecinošas darbības uzbrukumā, laba aizsardzība un pēc pirmajām desmit minūtēm +10. Arī otro ceturtdaļu iesākām veiksmīgi un panācām 34:21, bet tad izslēdzāmies no spēles, par ko momentā viesi mūs sodīja - 14:0 izrāviens un esam jau iedzinējos. Tomēr pēc šīs aukstās dušas atkal pamodāmies un spējām pirmo puslaiku pabeigt ar nelielu pārsvaru - 41:39

1.novembris Kandava/Compor pret Rīdzene

01.11.2017

1. novembra vakarā, Rīgā, aizvadījām pirmā apļa noslēdzošo spēli, pretiniekos Rīdzenes U-19 zēnu komanda. Jau no spēles sākuma parādījām, kāpēc esam šeit atbraukuši un ātri ieguvām komfortablu pārsvaru, tomēr pirmās ceturtdaļas beigās atdevām brīvus tālmetienus mājiniekiem, kuri bija precīzi un uz nelielu brīdi tikai +2, tomēr pašās ceturtdaļas beigās Čīma ar tālmetienu uzstāda pirmās ceturtdaļas rezultātu - 18:23 mūsu labā. Otro ceturtdaļu iesākam vēl agresīvāk un ātri panākam jau vairāk kā 10 punktu pārsvaru un bez īpaša stresa tādu pārsvaru arī saglabājām līdz puslaika beigām - 31:49.

29.oktobris Kandava/Compor pret BK Saldus

29.10.2017

Šovakar Saldū aizvadījām sezonas 4. spēli pret vietējo BK Saldus.

Jau no paša sākuma veiksmīgāki izrādījās Saldus basketbolisti, kuri ātri izvirzījās vadībā, uzbrūkot ar teicamu precizītāti pakāpeniski audzēja pārsvaru. Pēc pirmajām 10 minūtēm jau -13 un ielaisti 35 punkti. Saldus arī nākamās desmit minūtes turpināja uguņot un ar Šlankas trejaci pieliek treknu punktu pirmajam puslaikam - 65:46 un esam pamatīgā nokdaunā...

LBL2 spēle Kandava/COMPOR pret OC Limbaži

20.10.2017 kur : Kandavas sporta halle

Svarīga uzvara pār Limbažiem!

Šodien, mājās, aizvadījām trešo spēli sezonā, kur pretī stājās spēcīgā Limbažu OC vienība.

Spēles pirmā pusotra minūte iesākās ļoti veiksmīgi un ātri tikām pie 7:3 pārsvara, tomēr pretinieks atbildēja ar 8 punktu izrāvienu un -4 jau mums. Arī turpinājumā īsti spēle nevedās, un tuvojoties ceturtdaļas izskaiņai jau 11:19 un 15:24, tomēr tāpat kā spēles pirmās 90 sekundes, tā arī ceturtdaļas pēdējās 90 sekundes krāsojās mūsu zīmē un atpūtā ejot tikai -1. Otrajā ceturtdaļā abas komandas uguņoja uzbrukumā un rezultāts auga ļoti līdzīgi, bez kādas komandas lieliem izrāvieniem, un puslaikā ejot 54:52 mūsu labā.

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.