faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

5.janvāra spēles Skatītāju konkursa uzvarētājs noskaidrots07.01.2018

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš
Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš

Skatītāju konkursa uzvarētājs Ralfs Bērziņš iemetot precīzu metienu grozā bija ļoti priecīgs par iegūto balvu - parakstītu Mareka Mejera Latvijas izlases kreklu! 

 Tieši tāpēc ir vērts piedalīties mūsu konkursā spēles pārtraukumā un laimēt šādas balvas! Gribam pateikt LIELU paldies par dāvāto kreklu Ineta Mejere un Mareks Mejeris!

printēt

5.janvārī Kandava/COMPOR pret BA Turība

05.01.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Piektdien 5. janvārī Kandavā tika aizvadīta komandas Kandava/COMPOR trešā spēle otrajā posmā, kurā mājinieki uzņēma BA Turību, kurai tāpat kā kandavniekiem otrajā posmā uzvaru vēl nebija.

Sākums izdevās izcils, pirmās desmit minūtes pilnīgā Kandava/COMPOR zīmē, pretinieks nespēja apspēlēt mūsu presingu, un pieļāva kļūdu pēc kļūdas, ko mēs pārvērtām punktos. Pēc pirmās ceturtdaļas 32:14. Otrajā ceturtdaļā sākums iet punkts punktā, tomēr pretiniekiem izdodas apspēlēt mūsu aizsardzību, lai gan uzbrukumā pateicoties Kauliņa teicamajam sniegumam arī turamies. Taču tad Turība sāka lauzt spēles gaitu, trāpa pāris trejačus, apstādina mūs uzbrukumā un puslaikā ejot pārsvars krietni sarucis - 49:38.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

20.decembrī Kandava/COMPOR pret BK Ķekava/Optibet vienību24.12.2017

Atzīstami cīnāmies, tomēr uzvarai nedaudz pietrūkst...

20.decembrī Kandavā uzņēmām Ķekavas/Optibet komandu, kura līdz šim piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, tā kā pēc ļoti sliktā snieguma spēlē pret Gulbeni mūs negaidīja vieglāks uzdevums.

Spēles sākumā dominēja aizsardzība un abām komandām punkti nāca grūti, tomēr pirmajās 5 minūtēs nelielu pārsvaru ieguvām mēs. Tomēr līdz ceturtdaļas beigām pārsvaru noturēt neizdevās un pēc desmit minūtēm 16:20. 

printēt Lasīt visu ziņu

17. decembrī Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS

17.12.2017 18:00 kur : Kandavas sporta halle

17. decembrī, plkst. 18:00 Kandavas sporta hallē LBL2 spēle basketbolā Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS.

Bezierunu zaudējums Gulbenes Bukiem.

Šovakar Kandavā aizvadījām pirmo spēli otrajā posmā, pretiniekos stājās pieredzējusī Gulbenes komanda.

Spēle iesākās ar Gulbenes komandas precīzu metienu, turklāt precizitāte viesiem turpinājās visu pirmo ceturtdaļu. Viesi ļoti prasmīgi izkārtoja sev metienus, kurus arī pārliecinoši realizēja, kamēr mums uzbrukums bieži iestrēga un metieni grozā nekrita. Jau pēc pirmās ceturtdaļas -14...

Arī otrajā ceturtdaļā "Buki" turpināja dominēt un pārsvaru pieaudzēja pat līdz +20, paša pēdējā puslaika minūtē nedaudz izdevās atsisties aizsardzībā un puslaiku noslēgt ar 33:50.

Otro puslaiku iesākām ļoti agresīvi un pēc pirmajiem uzbrukumiem radās iespaids, ka varam aizķerties, tomēr iespaids bija maldīgs... Gulbene atkal ļoti veiksmīgi uzbruka un lēnām audzēja pārsvaru, kamēr mēs nekādi nespējām atrast savu spēles pavedienu, un pirms pēdējām 10 minūtēm rezultāts diezgan bezcerīgs - 51:75.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākas Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīra otrais posms14.12.2017

Šīs nedēļas nogalē, 17. decembrī plkst. 18:00, ieplānojiet sporta halles apmeklējumu! Sāksim otro posmu, kur pretī stāsies tāli viesi - gandrīz no otra Latvijas gala pie mums brauks Gulbenes komanda.

Atgādinām, ka otrajā posmā savā starpā divus apļus izspēlē pirmā posma 12 labākās komandas, un no pirmā posma mums līdzi nāk 3 uzvaras un 3 zaudējumi, tieši tāda pati situācija ir arī Gulbenes komandai.

printēt Lasīt visu ziņu

Šobrīd LBL2. divīzijas 1.posma turnīra tabulā Kandava/COMPOR ierindojas 2. vietā13.12.2017

Šobrīd LBL2. divīzijas 1.posma turnīra tabulā Kandava/COMPOR ierindojas 2. vietā ar 7 uzvarām un 3 zaudējumiem. 
Nākamajā posmā komandai Kandava/COMPOR būs 16 spēles, kurās pretī stāsies: Valmieras Glass Via, VEF skola, LU/BS Rīga, BK Ķekava/Optibet, RSU, BA Turība, RTU un Gulbene.

printēt Lasīt visu ziņu

8.decembris Kandava/Compor pret OC Limbaži

08.12.2017

Pirmo posmu noslēdzam ar uzvaru!

Vakar Limbažos aizvadījām pēdējo spēli pirmajā posmā. Uz tālāko spēli līdz šim devāmies 10 vīru sastāvā, jo dažādu iemeslu dēļ palīdzēt nevarēja D.Čīma, D.Kundrats, K.Šilbergs un A.Rudzītis.

Spēli veiksmīgāk iesāka māijnieki, kuri spēja raidīt grozā gan caurgājienus, gan tālmetienus, bet tālu viņus prom nelaidām un pēc pirmās ceturtdaļas 17:23. Otrajā ceturtdaļā izdevās ierobežot pretinieku uzbrukumu un ar 10:0 izrāvienu izvirzījāmies vadībā ar 37:31. Taču Limbažu basketbolisti atkal veiksmīgi trāpīja tālmetienus, un pārtraukumā dodamies ar pilnīgu līdzsvaru uz tablo - 41:41.

printēt Lasīt visu ziņu

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/Compor pret BK Saldus

02.12.2017 kur : Kandavas sporta halle

Izgāzts otrais puslaiks un zaudējums Saldum.

Kamēr mēs jau bijām nodrošinājuši tikšanu nākamajā kārtā, tikmēr Saldum šī spēle bija gandrīz vai "būt vai nebūt"... Pirmā ceturtdaļa iesākās ļoti mazrezultatīvi, abas komandas taustījās, izlūkoja viena otru un meklēja variantus kā iekarot pretinieka grozu. Otrā ceturtdaļas pusē spēle kļuva mazliet skatāmāka, pateicoties mūsu komandas 8-0 izrāvienam, gala rezultātā 17:14 pēc pirmajām desmit minūtēm. Otrajā ceturtdaļa kardinālas izmaiņas nenotika, spēle ritēja līdzīgi kā pirmajā ceturksnī, rezultātam augot ļoti lēni, tomēr šajā aizsardzības basketbolā mazliet veiksmīgāki bijām mēs un puslaikā +7, 35:28.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top