kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Linda Romanovska17.01.2018

Linda Romanovska ir māksliniece, keramiķe, nenogurdināma dažādu ideju autore un Kandavai nozīmīgu mākslas un kultūras pasākumu organizatore. Jau piecus gadus Linda vasarās organizē Mākslas plenērus Kandavā, piepulcējot aizvien vairāk interesentu no visas Latvijas un plenēra noslēgumā dāvinot pilsētai mākslas objektus, kas lieliski iekļaujas pilsētas ainavā. Savukārt, ziemā Linda rīko Ziemassvētku dāvantirgu, kas kļuvis par vienu no populārākajiem Ziemassvētku notikumiem Latvijā. Linda ar saviem mākslas darbiem un rīkotajiem pasākumiem nes Kandavas vārdu Latvijā un pasaulē. Abus minētos vērienīgos pasākumus Linda gadu no gada rīkojusi brīvprātīgi, piesaistot sev līdzīgos domubiedrus.

2017. gadā Linda Romanovska apbalvota nominācijā “Kandavas novada Gada lepnums” par Kandavai nozīmīgu mākslas un kultūras pasākumu brīvprātīgu organizēšanu.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top