kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgTrešdiena 27.05.2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ljugarnas Lauvu klubs (Lions Club Ljugarn)

Ljugarnas Lauvu klubs sadarbībā ar Zantes ģimenes krīzes centru 8 gadu laikā noorganizējuši un finansiāli atbalstījuši 5 starptautiskas bērnu nometnes Gotlandes salā, kurās piedalījušies 104 Kandavas novada bērni. Šajās nometnēs bērni sadraudzējušies, ieguvuši jaunus draugus, satikušies ar interesantiem cilvēkiem, iepazinuši Gotlandes skaisto dabu un ieraudzījuši daudz jauna un neredzēta. Pateicoties Ljugarnas Lauvu kluba biedriem, mūsu novada bērni guvuši spilgtus iespaidus, pozitīvas emocijas un satikuši brīnišķīgus cilvēkus. Esam saņēmuši apliecinājumu, ka draudzības turpināsies un nometnes būs arī turpmāk.

2017. gadā Ljugarnas Lauvu klubu (Lions Club Ljugarn) apbalvots nominācijā “Kandavas novada Gada labdaris” par nesavtīgu palīdzību Zantes ģimenes krīzes centram, organizējot un finansiāli atbalstot novada bērnu nometnes Gotlandē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top