4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Marita Jekuma

marita_jekuma.jpg“Esam iepazinuši Maritu kā enerģisku un aktīvu skolotāju, kura spēj iedvesmot bērnus un pieaugušos iemīlēt dejas soli.” – pieteikumā apbalvojumam raksta zantenieki. Maritas Jekumas vadībā Zantes pagastā darbojas četri deju kolektīvi- skolā un kultūras namā. Marita ir stingra un prasīga, bet ļoti atvērta jaunām idejām. Viņa ir kolektīvu kopā saturētāja un to dvēsele. Maritas vadītie kolektīvi piedalās ne tikai pagasta, bet arī citu novadu pasākumos un Tukuma apriņķa deju skatēs.

Divi Maritas vadītie deju kolektīvi- jauniešu un vidējās paaudzes- piedalījās 2018. gada vasaras Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos Rīgā. Šobrīd norit spraigs darbs, gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, kas notiks 2020.gadā. Var tikai apbrīnot Maritas enerģiju, pacietību, mērķtiecību un dzirkstošo humora izjūtu, ieguldot bērnos visu labāko, kas atrodams viņā pašā- prasmi nebaidīties no darba, būt uzcītīgiem un neatlaidīgiem mērķu sasniegšanā. 

2018. gadā Marita Jekuma apbalvota ar Kandavas novada Pateicību par mērķtiecīgu un nesavtīgu  darbu ar deju kolektīviem un radošu līdzdalību Zantes pagasta kultūras dzīvē.

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā
back to top