kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpgSestdiena 08.08.2020
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Ielu tirdzniecības atļauju saņemšana

Lai saņemtu pašvaldības saskaņojumu ielu tirdzniecību vietas iekārtošanai, ielu tirdzniecības dalībnieks vai ielu tirdzniecības organizators iesniedz iesniegumu Kandavas novada domē vai attiecīgajā pagasta pārvaldē. Ielu tirdzniecības atļauju izsniedz uz pieprasīto laiku, bet ne ilgāk kā uz vienu gadu. 

Par ielu tirdzniecību publiskās vietās jāmaksā nodeva pašvaldības vai Kultūras pārvaldes budžetā.

Nodevu maksātāju kategorijas, kuras atbrīvotas no nodevu samaksas:
1.  personas ar 1. un 2. grupas invaliditāti;
2. fiziskas personas, kuras savu dzīvesvietu deklarējušas Kandavas novada teritorijā, kā arī juridiskas personas, kuras reģistrējušas saimniecisko darbību Kandavas novada teritorijā veic tirdzniecību sporta, kultūras vai atpūtas pasākumu norises laikā  pašvaldības īpašumā  esošajā teritorijā (gadatirgi, novada svētki, sporta svētki, pagastu svētki), uzrādot izziņu par deklarēto dzīvesvietu vai uzņēmuma reģistrācijas apliecību.

Ielu tirdzniecības atļauja

Ielu tirdzniecības organizēšanas atļauja

Kandavas novada domes saistošie noteikumi Nr.2 „Par ielu tirdzniecības vietu ierīkošanas saskaņošanu ar Kandavas novada domi, ielu tirdzniecības organizēšanas kārtību un tirgus statusa piešķiršanu Kandavas novadā”

Kandavas novada domes saistošie noteikumi Nr.11 „Par pašvaldības nodevām Kandavas novadā” 

Informācija aktualizēta 21.09.2017

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Piejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top