vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavā aizvadīta jauniešu Karjeras diena „ Ķer savu iespēju!”

22.03.2016 11:00

karjeras-diena-2016-079.jpg22.martā Kandavas jauniešu centrā „Nagla” notika novada skolu ikgadējā Karjeras diena. Šogad Karjeras dienas moto bija „ Ķer savu iespēju” un tajā piedalījās novada skolu 7.- 12. klašu audzēkņi.

Kā, atklājot Karjeras dienu, sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, viņa ir patīkami pārsteigta par lielo ieinteresētību un kuplo apmeklējumu, jo iepriekšējā gadā pasākums nav bijis tik plaši apmeklēts. Silvija Tiltiņa novēlēja jauniešiem noķert savu iespēju un uzzināt daudz jauna un interesanta šajā dienā.

Jaunieši tika sadalīti četrās darba grupās, pēc ielūgumu, kurus jaunieši saņēma piereģistrējoties, krāsām. Darba grupas vadīja Karjeras dienas viesi. Katra grupa strādāja 20 minūtes un tad mainījās vietām, kamēr visi bija pabijuši pie visiem vadītājiem.

Par savu pieredzi studijās un par to kā tika sasniegts izvirzītais mērķis pastāstīja Latvijas Universitātes sociālo zinātņu fakultātes politoloģijas studente, „ Kandavas novada Gada jaunietis 2015 ”, Eiženija Matiļēviča, kura vadīja pirmo grupu.

Latvijas aizsardzības akadēmijas pārstāvji Kristaps Smiltnieks, Rihards Kadiķis un Emīls Ripa-„ Kandavas novada Gada jaunietis 2013” bija otrās grupas vadītāji.

Apģērbu modelētāja un stiliste, individuālā komersante kandavniece Laura Treimane strādāja ar trešo grupu;

Ceturtās grupas vadītāji bija Valsts policijas Zemgales reģiona Tukuma Kārtības policijas Kandavas nodaļas priekšnieks Guntars Rupeiks un Policijas koledžas studente Ieva Ose.

Karjeras dienas noslēgumā visi devās uz skeitparku, kur notika Latvijas aizsardzības akadēmijas pārstāvju rīkotā izturības pārbaude puišiem, skriešana uz ātrumu ar ekipējumu un karjeras dienas moto „ Ķer savu iespēju!” krāsošana uz līdzi paņemtajiem T-krekliem, kā arī kopīgs foto piemiņai par šo dienu.

back to top