ziemas-foto-majaslapai6.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

13. februārī Kandavā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19

13.02.2022 10:00 - 15:00

kandava1302.jpg13. februārī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Kandavas kultūras namā vakcinācija un balstvakcinācija pret Covid-19. Bez iepriekšējas reģistrācijas. Līdzi jāņem pase vai personas apliecība.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Balstvakcinācija ir viens no efektīvākajiem risinājumiem cīņā pret augstu saslimstību, tā spēj pastiprināt cilvēka imūno atbildi uzreiz un balstvakcīnas aizsargājošais efekts pēc vakcinācijas veikšanas ir jau nākamajā dienā, tāpēc vīrusa izplatības samazināšanai, būtiski, lai pēc iespējas lielāka sabiedrība savu balstvakcīnu varētu saņemt ātri un iespējami tuvu viņu ikdienas gaitām.  


Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta. Izbraukuma vakcinācijā iespējams vakcinēties ar Moderna, Janssen un Pfizer vakcīnām. Izbraukuma vakcinācijā būs iespējams saņemt arī balstvakcīnu. Jāņem līdzi pase vai ID karte.

back to top