kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Aizvadīta Lielā talka Kandavā

30.04.2022

dsc0143.jpg

Šogad Lielā Talka notika saulainā 30. aprīļa dienā, kuras laikā tika veikti atkritumu savākšanas un labiekārtošanas darbi.

Kopīgiem spēkiem tika sakopta un labiekārtota teritorija pie Disku golfa trases un teritorija starp Kandavas Mākslas un mūzikas skolu un Kandavas Ev.Luterisko baznīcu. Talcinieki sagrāba lapas un pērno zāli, savāca izmestos atkritumus, kā arī izzāģēja krūmus un žagarus.

Teteriņa ezera peldvieta ir tikusi pie atjaunotām ģērbtuvēm un laipas, savukārt pats ezers, savācot 10 atkritumu maisus, attīrīts no atkritumiem un tukšajām pudelēm.

Vēja brāzmās nolauztās Latvijas vecākās meža bumbieres vietā tika iestādīta jauna meža bumbiere. Vecās bumbieres atvasei, kas izaugusi no mizas un dzen pumpurus, tika dota otrā iespēja, pieberot tai zemi.

Dienas laikā talciniekus uzmundrināja Kandavas Cūkmens, atgādinot par pareizu atkritumu šķirošanu un uzslavējot par paveikto. Pēc labi padarīta darba, talcinieki tika aicināti uz kopīgu talkas mielastu, tējas dzeršanu un sadraudzības laiku muzikālā gaisotnē, kas notika pie Kandavas novadpētniecības muzeja.

Lielu paldies sakām: SIA “MunV” par ģērbtuvju un laipas atjaunošanu pie Teteriņa ezera peldvietas, SIA “Kandavas ceļi” par sagādāto meža bumbieri, Jurģim un Jēkabam Ābelēm, Anitai Šimkēvičai par Teteriņa ezera attīrīšana no pudelēm, Jānim Jefremovam ar komandu par krūmu retināšanu un atkritumu savākšanu pie Disku golfa trases, Kandavas pensionāru biedrības aktīvistēm par līdzdalību meža bumbieres stādīšanā un Dagnijai Gudriķei par spēka vārdu vēlēšanu, lai jaunā bumbiere aug spēcīga par prieku Kandavai un Latvijai. Paldies ikgadējām čaklajām talciniecēm Inesei Kleinbergai un Baibai Truhņēvičai, KMMS direktorei Marutai Balodei un mūsu Ukraiņu draugiem par teritorijas pie skolas un baznīcas sakopšanu un kopā būšanu. Paldies saimniecei Kitijai Švīgerei par gardo skābeņu zupu un ceptajām desiņām, Dzintrai Lindei par muzicēšanu un Jurģim Muskam par iejušanos Cūkmena tēlā!

Paldies visiem, kuri atsaucās Kandavas un pagastu apvienības aicinājumam, piedalīties pilsētvides uzlabošanā!

back to top