rudens-foto10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziemassvētku pasākums Zantes pagasta senioriem

07.12.2022 13:00

img-20221207-wa0063.jpg7.decembrī Zantes pagasta seniori pulcējās kultūras namā Ziemassvētku ieskaņas pasākumā.

Seniorus svētkos sveica Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis, sociālā darbiniece Ligita Feldmane, Zantes ģimenes atbalsta centra un Kandavas pensionāru biedrības pārstāvji, Zantes kultūras nama un skolas amatiermākslas kolektīvi.

          Paldies par atbalstu senioru ikdienas rūpēs tika teikts Agnesei Kozuliņai, Sanitai Plotko, Rutai Sadovičai, Marijai Poškai, Skaidrītei Butkēvičai un Gundai Rorbahai, kā arī Ņinai Grīnbergai un Dzintrai Žundo par ogām, augļiem un dārzeņiem, ko abas kundzes ik gadu dāsni ziedo Zantes ģimenes atbalsta centra bērniem.

        Senioru sirdis iepriecināja svētku loterija, kuru bija sarūpējuši Zantes pamatskolas bērnu vecāki un skolotāji.

            Īpašu pārsteigumu visiem bija sagādājusi Zantes pensionāru biedrības vadītāja Daina Eversone – brīnišķīgu, sirdssiltu sveicienu no mūziķa Ainara Bumbiera.  Ar sirsnīgu apsveikumu mūziķis pārsteidza tās dienas jubilāri Anitu Pušmucāni. Paldies Dainītei par šo jauko veltījumu svētku gaidīšanas laikā!

            „Dzīve ir brīnums, un šis brīnums ir mūsu varā. Tieši tādus brīnumus, pārsteigumus un bezgala jaukas emocijas mēs ieguvām šajā kopā būšanas pasākumā. No sirds vislielākā pateicība ļaudīm, kas spēja rast spēku, pagodinot pasākumu ar savu klātbūtni, un pateicībā saņemt dāvāto prieku no pasākuma organizētājiem, vadītājiem un priekšnesumu sniedzējiem. Vis...vis..vislielākā pateicība maniem Zantes ļaudīm, kas mani ir pieņēmuši, uzticējušies un visus šos garos gadus esam gājuši roku rokā. Paldies!!! Pasaulē nav nekā stiprāka par mierīgu prātu!” – novēlēja Daina Eversone.

            Savukārt Zantes pagasta cilvēki pateicās Dainai par mūža darbu medicīnā un sirsnīgi sveica ar iegūto apbalvojumu „Latvijas lepnums 2022” nominācijā „Mediķis”, kas, kā atzina zantenieki,  ir godam pelnīts jau ļoti sen. Paldies, Dainīt, ka esi, un mēs ļoti lepojamies, ka Zantē ir savs „Latvijas lepnums”!

            PALDIES visiem mazajiem un lielajiem rūķiem, kas palīdzēja tapt tik brīnišķīgam pasākumam!

back to top