A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas sporta skolas vieglatlēti startē Talsos

09.12.2022

20221209183057.jpg9. decembrī notika Talsu novada sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupai. Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti šajās sacensībās piedalījās U-18 grupā un sasniedza labus rezultātus, izcīnot 7 medaļas.

Pirmo vietu lodes grūšanā izcīnīja Marta Rūta Šteinberga ar rezultātu 12.17m, bet Agnete Muskeite ierindojās otrajā vietā ar rezultātu 11.77m. Lodes grūšanā Kārlim Didzim Asaram otrā vieta 12.45m un viņam arī 60m skrējienā ar personīgo rekordu 7.64s trešā vieta. Arnim Mileikam lodes grūšanā trešā vieta 12.45m. Divas medaļas izcīnīja Aleksa Saka - 60m barjerskrējienā viņa izcīnīja  otro vietu 11.18s, bet augstlēkšanā trešo vietu ar rezultātu 1.40m. Sacensībās atzīstami startēja arī Janeks Šimkēvics un Rūdis Babris.