A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle: Kandava/Anzāģe - BK Ķekava

15.03.2023 20:00

kandava-kekava.jpg15. martā plkst. 20:00 Kandavas sporta hallē norisinājās Ramirent Nacionālās basketbola līgas spēle: Kandava/Anzāģe - BK Ķekava.

"Kandava/Anzāģe" ļauj gūt tikai sešus punktus ceturtdaļā un grauj "Ķekavu"

"Ramirent" Nacionālās līgas ceturtdaļfināla sēriju ar graujošu uzvaru sākuši "Kandavas/Anzāģes" basketbolisti, kuri savu līdzjutēju priekšā ar rezultātu 103:65 (27:18, 32:6, 28:22, 16:19) neatstāja nekādas cerības uz panākumu "Ķekavas" vienībai.

Jau pirmajās desmit minūtēs kandavnieki apliecināja savus nodomus spēles uzvarētāju likteni neatlikt uz cīņas izskaņu, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 27:18. Tas, ka spēle neievirzīsies saspringtā gultnē, kļuva skaidrs otrajā ceturksnī, kad mājinieki pretinieku grozā sameta 32 punktus, ļaujot ķekaviešiem gūt tikai sešus. Puslaika atpūtā Edgara Priedes komanda devās ar komfortablu ļoti 59:24.

Trešajā periodā Edgara Tetera komanda sāka metienus realizēt modernajam basketbolam atbilstošākā tempā, tomēr cīņas liktenis tobrīd jau bija izšķirts, pirms pēdējām desmit minūtēm ozolzīlēm esot priekšā ar +41. Četras minūtes līdz beigām kandavniekiem simts punktu robežu ļāva pārsniegt komandas gados jaunā spēlētāja Kriša Liepiņa trīs punktu gājiens. Sagaidot beigu sirēnu pie rezultāta 103:65 "Kandava/Anzāģe" savā kontā ierakstīja pirmo no divām nepieciešamajām uzvarām, lai iekļūtu Nacionālās līgas pusfinālā.

Kandavnieku kapteinis Guntars Strāķis šajā spēlē pretinieku grozā salidināja 30 punktus. Pie "double-double" rādītājiem tika Mārcis Saulītis, kurš 20 punktiem un desmit izcīnītām bumbām pievienoja arī deviņas izprovocētas piezīmes. 16 punktus uzvarētājiem guva Arvis Savčenko, bet deviņi komandas menedžera Kristapa Gotfrīda rēķinā. Kandavnieku saspēles vadītājs Artūrs Grīnbergs saviem astoņiem gūtajiem punktiem pievienoja 12 rezultatīvas piespēles.

"Ķelavas" rindās ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Dāvis Klegeris, bet pie 14 punktiem viesu sastāvā tika Eduards Avotiņš.