kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Tekstilmākslas izstāde „Meitene - Zeltene”

16.03.2013 - 15.04.2013

Marts ir laiks, kad viss dabā sāk plaukt un ziedēt. Meitene - Sieviete nav izņēmums. Izstāde tiek rīkota, lai paraudzītos, cik dažādas ir šīs daiļās būtnes un cik dažādiem izteiksmes līdzekļiem tās var attēlot tekstilmākslā…

„Meitene- Zeltene” izstādē būs meklējama katrā darbā, bet ar atšķirīgu skatījumu par  tēmu, jo šīs būtnes var būt tik ļoti dažādas- no dievišķi svētajām, līdz nerātni dullajām. Dažos no darbiem jaunās tekstilmākslinieces ir attēlojušas arī pašas sevi.

Mūsdienās tekstilmāksla ir paplašinājusi savas robežas, tāpēc izstādē būs darbi atšķirīgās tehnikās - vilnas vēlumi, digitāli austi gobelēni, zīda gleznojumi, tekstilmozaīkas u.c. Nozares tehniskās izpausmes brīvība  darbos savienojas ar jauno mākslinieču radošajām idejām un izpildījuma kvalitātēm.

Izstādes „Meitene- Zeltene” laikā būs iespēja ne vien aplūkot darbus, bet arī pielikt savu roku čaklumu pie kopīga darba. Izmantojot dažādas tekstilmākslas metodes, varēs izveidot „Meitenes- Zeltenes” (šoreiz - Kandavnieces) kleitu.

Izstādē piedalās: Annika Dzērve, Diāna Janušone, Diāna Molnika, Līva Kaprāle un Dace Puga.

Izstādes atklāšana: 16.martā plkst 14:00


back to top