ziemas-foto-majaslapai11.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Baltos ziedos aizvadīti Zantes pagasta svētki

19.05.2018

dsc_0440.jpg19.maijā zantenieki svinēja pagasta svētkus “Kad baltos ziedos pavasaris plaukst”, atklājot pagastu svētku stafeti novadā.  

Pagasta ļaudis svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis un kaimiņu – Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Šogad svētku dalībnieki uz pasākumu ieradās ar baltu akcentu apģērbā un visbaltāk tērptais saņēma balvu. Kā ierasts, visu dienu norisinājās interesantas sporta aktivitātes lieliem un maziem: futbols, šaušana, zaķu krikets, basketbola soda metieni, šķīvīšu mešana, aplamā skriešana, desu spēle, spēka sitiens, zābaka mešana, spēka trīscīņa.

Ar bērniem rotaļājās Odziņa un Podziņa, mazie svētku dalībnieki spēlēja lielformāta spēles, lēkāja piepūšamajās atrakcijās, vizinājās ar zirgu, ieguva hennas zīmējumus un ripinājās ar gaisu pildītās lielizmēra bamperbumbās. Ar lielu sajūsmu mazie priecājās putu ballītē.

Svētku laikā darbojās svētku tirdziņš, kurā bija iespējams iegādāties ne vien cukurvati un saldējuma kokteiļus, bet arī Zantē ražotus labumus. Pēc sportiskām aktivitātēm viesi spēku uzņēma, cienājoties ar Zantes svētku zupu.

Vakarā svētki turpinājās ar koncertu “Es mīlu dzīvi skaisto” kopā ar Nacionālā teātra aktrisi Mariju Bērziņu un noslēdzās ballē ar grupu “Lietus blūzs”.

 Galerija 1

Galerija 2
back to top