kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvijas Valsts 100 gadadienas pasākums "Riti dziesmu kamolīti cauri latvju simtgadei"

16.11.2018 12:30

dsc_0100.jpg16.novembra pusdienas laikā kā pirmie Latvijas simtgades svētkus Kandavas novadā atzīmēja Cēres pagasta ļaudis, kas kopā ar skolēniem un skolotājiem, kuplā pulkā bija ieradušies Cēres pamatskolas zālē.  

Muzikālo kompozīciju “Riti dziesmu kamolīti cauri latvju simtgadei” izritināja Cēres pirmsskolas vecuma bērnu vokālais ansamblis, skolēnu popgrupa “Talantu fabrika” un instrumentālais ansamblis, skolēnu deju un teātra pulciņš, mazā akrobāte Biruta un pagasta sieviešu vokālais ansamblis Madaras Rutkas vadībā. Ritējumu vadīja Gvido Bērziņš un Samanta Šulca, bet pasākuma režisore bija Evita Bērziņa.

Cēres ļaudis Latvijas simtgadē sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, sakot, ka Latvija tie esam mēs visi, šeit un tagad. “Man patiešām ir prieks šodien uzrunāt jūs visus un īpaši skolēnus, jo viņi ir tie, kas veidos Latvijas nākotni nākamajās desmitgadēs. Gribas ticēt, ka mēs visi svinēsim šos svētkus ar patiesu lepnumu!”

Bija viss, kā pienākas īstos svētkos, jo mūsu valsts simtgade ir ļoti nozīmīgs notikums katram latvietim. Tādēļ netrūka pozitīvu un skaistu emocionālu brīžu, kad kaklā kamols un acīs asaras, kad deg sveces un skan Latvijas skaistākās dziesmas. Bija milzīga svētku torte, kuru ar mīlestību bija cepusi Sanita Alehnoviča, ar skolēnu atbalstu izejvielām un produktiem. 

back to top