kandavas_promenade_d.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Zantes ģimenes krīzes centrs atzīmē desmitgadi

11.12.2015 16:00

11.decembrī Zantes ģimenes krīzes centra kolektīvs atzīmēja savas pastāvēšanas desmit gadu jubileju. Nodibinājums ''Zantes ģimenes krīzes centrs'' ir nevalstiska organizācija, kuras darbības mērķis ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā sniegt rehabilitāciju bērniem un ģimenēm ar bērniem, kas cietušas no prettiesiskām darbībām.

Zantes ģimenes krīzes centrs darbojas no 2006.gada 2.janvāra. Šis nams jau desmit gadus ver savas durvis ikvienam, ko tumsa ievainojusi.

Jubilejas vakarā gaismas vārdos dalījās bijusī Zantes pagasta priekšsēdētāja Silvija Tiltiņa, tieši viņas izsapņots un veidots Zantes ģimenes krīzes centrs. „ Viens- ir kaut ko izveidot, bet otrs ir -noturēt, un trešais ir - noturēt tā, lai var lepoties!”- sacīja Silvija Tiltiņa. Viņa teica paldies par darbu krīzes centra vadītājai Aijai Švānei un visam kolektīvam, jo viens nav karotājs, novēlot veiksmi turpmākajos darba gados.

Jubilārus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, uzsverot, ka desmit gadi cilvēka mūžā nav nekas daudz, tas ir tikai bērns, bet desmit gadi ģimenes krīzes centram, tas ir daudz. Priekšsēdētājs sacīja, ka patiesi lepojas ar centra vadītājas un kolektīva darbu, kas ir neizmērojams un pelnījis cieņu un apbrīnu, novēlot spēku un izturību, kopīgi strādājot plecu pie pleca. Kā jau dzimšanas dienās pieņemts, priekšsēdētājs dāvināja lielo dzimšanas dienas torti.

Sveicēji bija ieradušies gan no tālākām gan tuvākām vietām, tālākie ciemiņi bija Gotlandes draugi, pārstāvji no citiem krīzes centriem, bāriņtiesas, pagasta pārvaldes un vēl daudzi citi.

Galvenā doma, kas izskanēja jubilejas vakarā bija -ikviens atbalsts, ikviena laba ideja, ikviena atvērta sirds ir kā mazas gaismas sēkliņas sidraba spārniem. Tās aug un zied pret tumsu ar mīlestības ziediem.

back to top